Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Справжнє свято для аграріїв Назад

 

Компанія “Агробонус” потурбувалася про майбутній урожай наших аграріїв. А І Національний День поля “Комплексний підхід у сучасному агровиробництві”, організований компанією спільно з партнерами (“Піонер Насіння Україна”, “Сингента Україна”, “Вадерстад Україна” та “Кун-Україна”), став справжнісіньким святом для його учасників, адже організатори змогли охопити й суто фахові питання, які наразі не дають спокою аграріям: що нового із сортів та гібридів пропонують провідні виробники закласти на наступний рік, як показали себе ті чи інші засоби захисту рослин, які новинки з’явилися на ринку сільгосптехніки.

Представники фірм надали всім зацікавленим досить вичерпні відповіді на ці запитання, продемонструвавши результати роботи своїх продуктів на полях агрофірми “Корсунь”, що на Черкащині. Та й самі господарі “героїчно” вистояли під шквалом запитань від гостей: які гібриди виявилися кращими за врожайністю або стійкістю до хвороб, скільки та які добрива вносили під конкретну культуру, адже результат, побачений на власні очі, таки вражав.

Та під час вибору певної агротехнології для кожного господарства головним чинником залишається зона вирощування культур. А високого врожаю, на думку господарів Дня поля, можна досягнути, виконуючи чотири умови: вдалий добір оптимальної агротехніки, дотримання сівозміни, розкислення грунтів та правильне застосування мікродобрив.

Тож компанія “Агробонус” зуміла догодити своїм гостям і корисними порадами від фахівців, й інформативними презентаціями продукції на полях, і цікавою культурно-розважальною програмою.

 

Джерело: журнал «Пропозиція» (196) 10/2011, стор. 17.


2014-07-16 10:53:16

Главная