Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Технологія вирощування картоплі Назад

Картопля є одним із найпопулярніших продуктів в Україні. Продукт використовується у різних галузях промисловості. Крім харчової, це виробництво крохмалю, спирту, молочної кислоти. На сьогодні Україна посідає 4-те місце у світі по вирощенню картоплі.

Компанія «Агробонус» пропонує широкий вибір насіння картоплі, мінеральних добрив до них за помірними цінами. Найпопулярнішим вибором серед насіння є картопля тайфун. Мінеральні добрива купити оптом та в роздріб. Завдяки правильному підбору речовин можна забезпечити гарний урожай. Це буде корисно і для великих господарств, і для фермерів.

Використання якісних речовинзабезпечення гарного врожаю

Для того, щоб отримати урожай, землю потрібно насичувати відповідними речовинами. Через постійне її використання, вона втрачає свою силу. Крім природних речовин, варто також використовувати і мінеральні. Спеціальні добрива для картоплі призначені підготувати ґрунт до вирощування продукту.Це допоможе підвищити кількість урожаю.

Використання речовин залежить від певних чинників :

  • ґрунт, на якому висаджується рослина (чорнозем, сірі і темно-сірі підзолисті ґрунти, піщані);
  • урахування кількості врожаю (скільки висаджується і скільки приблизно має зібратися).

Для бідніших ґрунтів кількість удобрення варто збільшити, щоб покращити їх склад.

Мінеральні добрива купитице дуже важлива задача. Краще звернутися до спеціалізованих фірм, де можна обрати якісні речовини. Компанія «Агробонус» пропонує такий вибір, а також надає консультацію стосовно правильності їх використання. Кожен може отримати необхідну інформацію і тоді купити товар.

Період використання добрив для вирощування картоплі

Технологія вирощування картоплі потребує дотримання певних правил. Фосфорні та калійні добрива краще вносити восени, а азотнінавесні. Варто запам’ятати, що перевищення дози азоту призводить до появи нітратів. Також період вирощування картоплі закінчиться значно пізніше ніж було заплановано. Тому краще використати карбамід. Він належить до різновидів азотних речовин.

Якщо восени нічого не використовували, то весною краще використати складні добрива (нітроамофоск).

Призначення добрив

Сульфат амонію потрібно використовувати для того, щоб знизити ураження паршею. Також використовують калійну селітру. Калімагнезія допомагає підвищити урожай картоплі. Хлоровмісні добрива краще не використовувати для вирощування продукту, бо це призводить до того, що знижується кількість крохмалю.


2015-06-12 17:27:08

Главная