Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Україна збільшує поставки соняшникової олії в Азію Назад

За останні декілька років досить різко змінилася географія експорту української продукції. От наприклад, соняшникова олія сирого виробництва отримала перевагу в експорті серед азіатських представників. Згодом зріс попит на соняшникову олію в фасованому вигляді, що збільшує торгівельні можливості країни та прибуток в цілому.

Експортні можливості України

Виробники соняшникової олії шукали інші ринки збуту для розширення виробництва і через два сезони їм це вдалося. Завдяки широкій кампанії бутильована соняшникова олія буде розповсюджуватися в азіатські країни. Тобто українські виробники знайшли досить перспективного покупця, але з високими вимогами якості. Тепер потрібно уважно ставитись до процесу виробництва із початкової до кінцевої стадії, використовувати лише високоякісне насіння, яке може запропонувати компанія «Агробонус». Крім того варто потурбуватися про засоби захисту рослин.

Традиційно соняшникова олія експортувалась в більшій мірі в країни СНД. Крім того назріває питання розширення ринків збуту на територію Європейського Союзу. Проте збільшення експортного росту та тенденції розвитку серед азіатських країн представляють можливість для процвітання всієї масло переробної промисловості України.

На сьогодні Україна шукає інші ринки збуту через скорочення експортних можливостей в Росію. І досить скоро Україна буде займати високі позиції на світовому ринку. Українське сільське господарство може компенсувати спад на попередніх ринках, створюючи та закладаючи нові позиції. Для цього потрібно підвищити якісний рівень насіння. В цьому може допомогти компанія «Агробонус». Крім того невід’ємною частиною підвищення та покращення врожайності стануть інокулянти для сої та соняшника.   

Якщо Україна зможе вдало та найближчим часом вирішити проблеми, пов’язані з парком сільськогосподарської техніки та інфраструктурою, то досить швидко може збільшити об’єми виробництва та експорту.

Наприклад, частка азіатських країн в числі партнерів України на 2012 рік становила близько 16%, тоді як в 2014 році це число збільшилось до 32%.

Результати поточного року

Якщо згадати результати та продуктивність експорту в Азію бутильованої соняшникової олії наприкінці 2014-на початку 2015 року, то можна стверджувати, що торгівля була вдалою. Оскільки українські виробники експортували в Азію близько 14.5 тисяч тонн соняшникової олії, що складає майже 25% від загального числа експорту.

За свідченнями прогнозів експертів експортування в наступному сезоні може зрости до 130 тисяч тонн соняшникової олії. Тому виробникам і сільськогосподарським фермам варто звернутися до інноваційних методів вирощування основного матеріалу для виготовлення соняшникової олії. Тобто вживати всі необхідні міри для запобігання пошкодження рослини шкідниками та хворобами, крім того використовувати інокулянти та сої та соняшника.

В ситуації низького попиту на внутрішніх ринках країни, експорт являється вигідним рішення для підтримання роботи підприємства по виробництву олії. Однак виробники налаштовані позитивно та все ще сподіваються на те, що Україна займає гідне місце на світовому ринку


2015-04-23 16:50:03

Главная