Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Структура українського експорту Назад

Рівень сільського господарства з початку 2015 року дозволив підвищити експортування сільськогосподарської продукції в країни Європи.

Валовий дохід України від експорту в ЄС

Вартість прибутку від експорту сільськогосподарської продукції в країни Європейського Союзу становить близько 300 тисяч доларів. Сорго виявився прибутковим продуктом на ринках Італії, яка придбала сорго приблизно 32 тонни. Це становить майже 97% від усього прибутку. В той час як ціна на насіння сої впало в декілька разів. Компанія «Агробонус» пропонує насіння різноманітних сільськогосподарських культур для Вашого господарства високої якості.   

Ячмінь як сільськогосподарська продукція став фаворитом серед таких країн, як Великобританія, Словаччина та Нідерланди. Тоді як жито українського походження імпортували в Європу лише Литва та Латвія. Втім, варто відзначити спад в торгівлі.

Ячмінь вийшов в переможці серед експортованих зернових в 2015 році в країни Європейського Союзу, якщо привести порівняння з минулим роком.

Італія ввійшла в список основних та впливових покупців української пшениці. Загальний об’єм від експорту пшениці в ЄС становить близько 195 тонн. В Італію біло відправлено близько 65% від усього об’єму продукції, тобто майже 132 тонни зерна. Проте інші країни також взяли участь в закупівлі української пшениці, серед них Великобританія, Нідерланди, Греція. Якщо порівнювати вартість, то ціна на насіння сої стоїть на низькій сходинці в порівнянні з пшеницею. Компанія «Агробонус» займається розповсюдженням не тільки насіння, але й інших речовин, які стимулюють ріст та розвиток рослин.   

Кукурудза сприяла збільшенню числа європейських покупців

Початок 2015 року відзначився значним продажем такої культури як кукурудза. Україна отримала прибуток в районі 245 000 доларів. Це число складає майже 85% від усіх культур. Вирощування кукурудзи займає велику площу сільськогосподарської території, тобто вимагає значних фінансових вливань, що позначається на ціні. Тоді як ціна на насіння сої не займає досить високі позиції.

М'ясо та харчова продукція

Харчова та м’ясна галузь виходять на новий рівень розвитку, що дозволяє зменшити кількість імпортної продукції з країн Європи. Ввезення свинини зменшується майже в 10 разів, тому знижується рівень витрат зі сторони України. В ЄС понижується відсоток споживання птиці та харчових продуктів із домашньої птиці.

Якщо говорити про таку продукцію як яйця птиці, то можна стверджувати, що вартість експорту виросла. Адже Україна проводила продаж яєць на Кіпр, що кожного року складало близько тисячі доларів. Тоді як в 2015 році ця сума виросла в три рази і становила більше 4 тисяч доларів.

Сільське господарство України знаходиться в фазі розвитку та відновлення, що в майбутньому обіцяє ряд вигод в грошовому еквіваленті.   


2015-04-21 12:57:11

Главная