Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Тепличні овочі – шанс на виживання для виробників в період кризи Назад

Продуктивність українських теплиць знаходиться на досить низькому рівні, що не дозволяє виробникам конкурувати із закордонними компаніями. Саме тому українським виробникам, які прагнуть вижити та вивести своє виробництво із стану кризи варто впроваджувати новітні технології, які допоможуть підвищити не тільки кількість виготовленої продукції, а також її якість. Це дозволить зайняти вигідну позицію на міжнародному та вітчизняному ринках. Введення нових методик вимагає чималих коштів, як і засоби захисту рослин, які відповідають за збереження високої якості продукції. Проте в перспективі це гарантує хороші показники.

Компанія «Агробонус»пропонує високоякісне насіння та добриво для вирощування сільськогосподарської продукції в тепличних умовах.   

Тепличне виробництво – перспектива розвитку країни

Експерти встановили, що доля тепличних овочів на ринку України від сільськогосподарських виробників становить 1/3 від усього виробництва. Тоді як більша частина овочів вирощується в теплицях сільським населенням. На території України існує 4, 5 тисяч гектарів угідь, виділених під тепличне виробництво. Проте лише 400 га займають аграрні підприємства, серед них виділяється компанія «Агробонус», решта розділяється між населенням.

Україна має в своєму розпорядженні чималі земельні та людські ресурси для розвитку галузі тепличного вирощування овочів. Проте варто зазначити, що необхідні також численні інвестиції. Ціни зростають з кожним днем, що не відповідає платіжній спроможності більшості українців. Здавалося б, що лише імпортована продукція має підніматися в ціні, однак ця проблема торкається всіх товарів. Це залежить не тільки від імпорту готової продукції, але й від споживання імпортного насіння та використання його в виробництві.

Вихід із ситуації, яка склалася на даний момент – впровадження інноваційних технологій, енергоефективних методик та розширення асортименту виготовлених товарів.

Високоефективні засоби зниження собівартості продукції:

  • Використання люмінесцентних лампочок для економії електроенергії та можливості давати рослинам освітлення на протязі всього дня та ночі.
  • Технологія підігріву води в нічний час знижує необхідність опалення.
  • Використовуються якісні засоби захисту рослин.
  • Проводиться заміна котлів на обігрівачі з високою продуктивністю.
  • Вигідним та економним варіантом рахується розташування теплиць неподалеку від електростанцій, що дозволить теплу воду подавати відразу до котельної комплексу.

Перспективи розвитку

За останній період збільшилися інвестиції в галузь тепличного господарства, що в свою чергу збільшило кількість вирощеної продукції та забезпечило потреби населення в якісній вітамінній продукції без домішок імпорту. В цьому випадку засоби захисту рослин відіграють не абияку роль. Оскільки допомагають підтримувати якість та кількісне число тепличної продукції.

Багато підприємців зацікавилися розвитком, оптимізацією та розширенням галузі. Період кризи надає шанс на розвиток та виведення на ринок конкурентоспроможної продукції. Однак є один важливий момент: український споживач повинен підтримати в цьому випадку вітчизняного виробника. Адже як кажуть, якщо є попит, то і є пропозиція. Таким чином ми рухаємо українську економіку вперед


2015-04-09 18:05:06

Главная