Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Важливі складники раціону харчування для підвищення продуктивності Назад

Природа подарувала нам значне джерело вітамінів та корисних речовин в складі овочів, фруктів, горіхів та крупів. Варто сказати, що ці продукти являються не просто корисними, а й досить смачними, що допоможе Вам урізноманітнити щоденний раціон харчування. Крім того слід зазначити, що подібні продукти позитивно впливають на організм, даруючи молодість та міцне здоров’я. Експерти пропонують внести овочі та фрукти в графік харчування і уже через декілька тижнів Ви відчуєте позитивні зміни, покращиться самопочуття та підвищиться продуктивність на протязі всього робочого дня. Компанія «Агробонус» пропонує Вам продаж насіння, різноманітні види продукції для вирощування корисних речовин.

Короткий список основних продуктів:

  • Селера.Ні для кого не секрет, що цей овоч містить мінімальну кількість калорій, проте являється скарбницею корисних вітамінів. В переважній більшості селера складається із води. Саме тому вона легко насичує організм корисними речовинами і вологою, при цьому ефективно вгамовує почуття голоду. Втім не варто поспішати споживати цей продукт в автономному вигляді, оскільки селера містить недостатню кількість поживних та мінеральних речовин. Рекомендується вживати селеру в салати та овочеві фреши.
  • Грейпфрут.Фрукт насичений клітковиною, що допомагає стабілізувати рівень глюкози в крові. Завдяки корисним речовинам, які зміцнюють організм та прискорюють метаболізм, йде зменшення калорій. Грейпфрут можна вживати у вигляді соку, добавляти в фруктовий салат або ж вживати автономно.
  • Цільне зерно.Експерти стверджують, що цільне зерно являється кориснішим, ніж очищене зерно. Оскільки вони підвищують рівень корисних вітамінів в організмі та крім цього допомагають боротися з хронічними захворюваннями. Продаж насіння відбувається по доступних цінах і Ви завжди можете відшукати зерно на полицях магазинів. Цільне зерно насичене великою кількістю вітамінів, поживних мінералів та вуглеводів. За рахунок того, що на засвоєння в організмі потрібно багато часу, цільне зерно на довгий час може приборкати голод.
  • ·Риба.Тунець, лосось та інші морські продукти багаті на такий елемент як омега-3, що позитивно впливає на обмінні процеси в організмі. Омега-3 являється жирною кислотою і при цьому впливає на рівень вироблення гормону лептину, який в свою чергу здійснює контроль над кількістю жирових клітин в організмі. Досить важливим пунктом являється той факт, що омега-3 не виробляється в людському організмі і ми можемо отримати його лише через морські продукти (лосось, тунець, тріску або оселедець) або поповнювати запас жирних кислот за рахунок вітамінних добавок.
  • Зелений чай.Ще донедавна зелений чай був екзотичним напоєм, проте на сьогодні він займає місце повсякденного ранкового напою. Незважаючи на це, варто сказати, що зелений чай багатий на антиоксиданти. Це в свою чергу допомагає в боротьбі з лишніми сантиметрами на талії та прискорює обмінні процеси в організмі. Продаж насіння зеленого чаю Ви рідко зустрінете. Однак продукція в готовому вигляді чекає на Вас в магазинах.
  • Бразильські горіхи.Горіхи також допомагають в обмінних процесах за допомогою перетворення гормону щитовидної залози. Продукт може виступати в ролі смачного перекусу. Крім того він збагачує організм вітамінами та зміцнює імунну систему.
  • Авокадо.Цей продукт багатий на моно ненасичені жири і здійснює позитивний вплив на організм: охороняє клітини від дії вільних радикалів, зменшує рівень холестерину, має сприятливий вплив на волосся та очі, крім того зменшує риск на серцево-судинні захворювання. Його можна вживати в салати з помідорами та сиром, а також в інші страви.

Цей список можна продовжувати. Головне, це вести здоровий спосіб життя в поєднанні з фізичними вправами та корисними продуктами.       


2015-03-26 13:16:05

Главная