Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Збір зернових можна збільшити в три рази Назад

Українські аграрії намагаються створити унікальні сорти пшениці для кожного окремого регіону країни. Сільськогосподарські підприємці знають, що правильно підібраний сорт зерна являється запорукою високо результативних жнив. Яке зерно і як потрібно обирати, щоб добитися високих врожаїв?

Сорт пшениці залежить від конкретної кліматичної зони

Не зважаючи на великий тиск з боку сусідніх держав український аграрний сектор складається із вітчизняних виробників, якщо говорити про розповсюдження зернових культур. В рослинній галузі українська селекція займає 52%, тоді як іноземні компанії – 48%. Вирощування зернових культур в Україні знаходиться на досить високому рівні, про що говорять дані: зерна озимої пшениці на 80% являються виробництвом українських вчених, тоді як ячменю на 90%. Таким ефективним результатам сприяють мінеральні добрива ціна яких являється доступною в компанії «Агробонус».     

Вибір зерна залежить від його якісних характеристик, які воно здобуває в період розвитку. Українські вчені проводять дослідження зерна від пробірки до періоду адаптації та розмноження. На кінцевій стадії проходиться дослідження особливостей розвитку в певних кліматичних умовах, проводиться збір інформаційних даних щодо реакції зерна на мінеральні добрива купити які Ви завжди можете по доступній ціні в компанії «Агробонус». Крім того відстежується вплив рослин-попередників та погодних умов.

Для пшениці важливим залишається факт того, в якій кліматичній зоні та на яких ґрунтах буде рости зерно. В залежності від того, наскільки вдало підібраний сорт буде залежати подальший розвиток зерна та врожайність культури.

Світове зерно має українське походження

На території України знаходиться чимало дослідних інститутів, які досліджують різні види зерна, яке експортується за кордон. В Одесі селекційно-генетичний інститут досліджує та створює зразки зерна, яке виживає в посушливих умовах степової зони.

Миронівський інститут пшениці відомий виробництвом сортів пшениці, які стали відомими за кордоном. Як результат в Китаї на сьогодні висівається близько мільйону гектарів української пшениці. Загалом в Україні знаходиться близько 45 різних видів сортів пшениці. Вони відрізняються високими показниками врожайності та стійкістю до хвороб та різноманітних шкідників. Крім того велику роль звичайно відіграють мінеральні добрива купити продукт високої якості можна в компанії «Агробонус». 

Врожайність пшениці збільшується

Варто бути на сторожі, адже імпортне насіння не завжди може порадувати хорошими результатами. Оскільки європейське зерно не пристосоване до українських чорноземів та може давати середньостатистичні показники врожайності.

При цьому слід відзначити, що врожайність озимої пшениці з зерна вітчизняного виробника збільшилась на 20%. Підвищення показників відбувається за рахунок використання якісних високовиробничих вітчизняних сортів. Вчені гарантують збільшення показників врожайності.


2015-03-13 16:04:05

Главная