Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Окультурена ліщина – фундук – золотий горішок Назад

На теренах Італії, Туреччини та Грузії фундук користується чималою популярністю за рахунок високих врожаїв, стійкості до морозів та невибагливості в процесі вирощування. Як зауважують бізнесмени та фермеригоріх може принести шалений прибуток. Сингента насіння пропонує різновиди сільськогосподарських культур для вирощування з високими показниками врожайності. Розповсюдженням зерна займається компанія «Агробонус» з хорошою репутацією та гарантіями якості.

Особливості догляду та вирощування

Фундук потрібно висаджувати на півдні країни та обов’язково забезпечувати органічними добривами. Не дивлячись на те, що рослина може зростати в різноманітних умовах (на схилах гір, в долинах річок та на дні балок), фундук варто висаджувати переважно в родючий орний ґрунт. Навесні варто проводити обрізання гілочок для оновлення та укріплення плодової системи. При правильному догляді можна розраховувати до 7-8 кілограм плодів із одного куща.

Період цвітіння припадає на зимовий час (січень-березень). Кущі фундука викидають цвіт у вигляді «сережок». При цьому рослині потрібні постійна волога та сонячне тепло. Плоди дає після трьох років з часу висадки. Період достигання припадає на вересень-жовтень. Крім того плід відзначається як можливістю самозапилювання, так і від сусідніх кущів. Плодоносити кущі фундука можуть до 70-90 років при умові правильного догляду та хорошого живлення.

Варто також потурбуватися про надійний матеріал для розведення культури. Компанія «Агробонус» пропонує сингента насіння високої якості.        

Корисні властивості фундука

Окультурена ліщина, тобто фундук має в своєму розпорядженні великий асортимент корисних вітамінів та елементів: вуглеводи, мікроелементи, олія, різноманітні вітаміни та білки, мінеральні солі. Саме тому горішок являється досить калорійним продуктом харчування. Фундук позитивно впливає на здоров’я та на організм в цілому:

  • зміцнює імунітет;
  • сприяє очищенню організму та розпаду каменю в нирках;
  • поліпшує роботу серця та головного мозку;
  • позитивно впливає на такі проблеми як варикоз та анемія;
  • дозволяються при діагнозі цукровий діабет;
  • впливає на ріст м’язових тканин.

Горіх використовують як самостійний продукт харчування та в якості приправи до м’ясних та овочевих страв. Їх вживають в соленому вигляді, смаженими та з цукром. З продукту виготовлять горіхову пасту та борошно. Дієтологи та лікарі радять споживати фундук в якості додатку до сніданку для відновлення сили та енергії.

Фундук – джерело прибутку

Італія та Туреччина стоять на першому місці по експорту горіхів окультуреної ліщини. За вирощування фундука прийнялися сусідні держави Польща, Молдова, які експортують горіхи в Європу. В той час як інші країни віддають під горіхові поля більше ніж 5 тисяч гектарів, українські плодючі ґрунти пустують та зайняті бур’янами. Слід відзначити, що Україна має імпортної горіхової продукції на 99%, тобто близько 750 млн доларів.

Експерти закликають підтримувати вітчизняного виробника. Компанія «Агробонус» пропонує вигідно сингента насіння, що гарантує високу врожайність сільськогосподарських культур.   


2015-03-10 16:21:00

Главная