Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Органічні продукти. Високі стандарти якості Назад

Органічні продуктице перш за все бережливе відношення до землі та довірливі стосунки між виробником та споживачем. Виробники мають представити факти високого стандарту вирощування та виготовлення продукції, використання сингента насіння та добрив органічного типу. Лише таким чином органічні продукти займуть значну нішу на українському ринку.

Органік – високі стандарти життя

Висока якість продукції та органічні характеристики ставлять сільське господарство на щабель вище та повертають до часів бережного вирощування та обробітку землі. Адже органічні продуктице не лише бренд чи стиль життя, це перш за все здоров’я та добробут споживача.

Україна являється потужною аграрною країною. Багаті чорноземи та працелюбність українського населення сприяють розвитку сільського господарства на високому рівні. Нажаль на сьогоднішній день зареєстровано не велика кількість господарств органічного типу. Проте використання органічних добрив та сингента насіння дозволяє підняти аграрне виробництво. Компанія «Агробонус» пропонує лише сертифіковане насіння та добрива органічного характеру. Звісно, такі господарства поки що не являються конкурентоспроможними. Тому значну частину органічної продукції покриває імпорт із-за кордону.

Марка «еко» або «органічні продукти» стимулює споживачів сплачувати більше коштів за товар. Цей маркетинговий хід є вигідним для багатьох підприємств та виробників, які намагаються таким чином підняти ціну за свою продукцію. Але подібне маркування не гарантує високу якість.

Органіка збереже навколишнє середовище

Органічне вирощування продукції передбачає перш за все відмову від добрив хімічного типу та пестицидів. Саме тому компанія «Агробонус» пропонує добрива органічного типу. За рахунок цього аграрії стараються зберегти водні ресурси та природній склад ґрунтів. Аграрні підприємства використовують добрива рослинного походження. Сингента насіння та генетичні ресурси насінняголовні фактори вирощування органічних продуктів.   

Експерти зареєстрували близько 270 гектарів землі органічного типу. Це досить високий показник, що дозволяє Україні займати 22 місце в списку за міжнародним реєстром. Тоді як серед сусідніх держав поступається лише Польщі та Чеській Республіці.

Важкі кроки до високих стандартів

Для визнання продукції сертифікатом «органіка» потрібно підтвердити відповідність всіх методів та технологій. По-перше, підготовка ґрунту до органічного вирощування. По-друге, добрива рослинного та тваринного походження. По-третє, збереження вологи та збагачення ґрунту повітрям та поживними речовинами. Нарешті, фінальний крокактивна практика сівозмін, що допоможе належним чином підвищити продуктивність та зберегти продуктивність земельної площі.

Вирощування без застосування гербіцидів та пестицидів, ручне збирання продуктів та екологічна упаковка (сітка, мішок, скло) – ось основні характеристики «органіки». І ми вже ступили на шлях здорового та якісного виробництва.  


2015-02-19 15:49:29

Главная