Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Насіння, вирощене під ультрафіолетом Назад

На сьогодні велику популярність здобув метод обробки насіння ультрафіолетом, що сприяє швидкому проростанню зерна, забезпечує високу врожайність та дозволяє аграрним компаніям зекономити значну частину фінансових коштів. Ця технологія вітається не лише великими аграрними холдингами, але й приватними підприємствами і звичайними фермерами.

Багато аграрних підприємств прагнуть збільшити врожайність за рахунок стимуляції росту насіння. Крім цього важливою проблемою постає питання захисту рослин та зернових культур від хвороб та шкідників. Які вигоди можуть отримати аграрії при використанні насіння під ультрафіолетом?

Плюси ультрафіолетового насіння

  1. Збільшення ресурсів росту.В таких умовах посилюється розвиток рослин, насіння проростає набагато швидше, що дає в результаті хороший урожай агрокультур. Вчені довели той факт, що насіння оброблене за допомогою хімічних стимуляторів росту розвиваються гірше, ніж «ультрафіолетове». Компанія «Агробонус»пропонує в свою чергу гумифилд - стимулятор росту рослин природного характеру.
  2. Проводиться дезінфекція.За рахунок впливу ультрафіолетових променів знищуються шкідливі бактерії, що дозволяє аграріям не використовувати додаткові препарати для протруювання. Саме тому на перший план виходять мінеральні добрива, ціна яких являється доступною для звичайних фермерів.  
  3. Економія.Процедура дешева по собівартості та не вимагає великих коштів від підприємств.
  4. Високі показники проростання навіть при посушливій погоді.Невибагливість до погодних умов не означає, що насіння, вирощене під ультрафіолетом не вимагає спеціальних умов та технологій. Для повноцінного розкриття потенціалу рослини потрібно використовувати мінеральні добрива, ціна яких влаштує будь-якого підприємця.

Основні недоліки

Крім основних плюсів опроміненого насіння завжди існують мінуси. Головне не перестаратися. Адже переопромінення насіння може звести нанівець ефективність зерен, знижується рівень врожайності. Тому варто правильно відстежити норму опромінення з оптимальним вмістом ультрафіолету, що дозволить отримати аграріям врожайність на 40% більше, ніж зі звичайним насінням.

Якщо Ви сумніваєтесь в ефективності даної технології, компанія «Агробонус» завжди готова запропонувати Вам природний стимулятор росту для рослингумифилд


2015-02-18 16:27:28

Главная