Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Бюджетне насіння може дорого обійтись аграріям Назад

Кожен сезон сівби дозволяє спритним підприємцям ввести в оману аграріїв на чималу суму. Під виглядом елітних сортів насіння сільськогосподарські господарства отримують фальшивку. Яким чином можна відрізнити оригінал від фальші та як вберегти себе від фінансових збитків?

Підробка замість насіння

Весняна підготовка до сівби в деяких випадках на території України може привести до фатальних наслідків, якщо аграрії не можуть відрізнити оригінальне насіння соняшника, ріпаку, пшениці, сої від фальшивої підробки. За фальсифіковане насіння відповідають підприємства фіктивного типу, які розповсюджують посівний матеріал серед аграрних компаній під маркою відомих виробників. В результаті підприємства, які закупили продукцію на декілька сотень тисяч понесли значні фінансові втрати. В той час як компанія «Агробонус» пропонує якісний матеріал для посівів.

Низькі ціниспокуса для аграріїв

Сільськогосподарські підприємства ведуться на хитрощі недобросовісних компаній, оскільки прагнуть зекономити. В більшості випадків елітна продукція пропонується фермерам по зниженій ціні в порівнянні з ринковою вартістю. Однак в цьому випадку варто задуматися, хіба посереднику вигідно збувати посівний матеріал по ціні, нижче виробника?

Компанія «Агробонус» має необхідний пакет документів, що підтверджує якість насіння соняшника, сої, ріпаку, пшениці та іншої продукції.

На відміну від якісного насіння, підробка може запропонувати лише фальшиву марку. В той час як сільське господарство втратить частину врожаю ще на етапі збору, не кажучи про якість і кількість кінцевої продукції.

Викриття фальшивого продукту

Не має ніякого сенсу розглядати насіння під лупою чи пробувати на смак, оскільки явних ознак підробки візуально Ви не знайдете. Лише лабораторна експертиза може виявити якість пісного матеріалу. Але за цю процедуру варто викласти певну суму із власної кишені та лише після укладення угоди.

Отже, кожен аграрій може вимагати від представника компанії сертифікат якості насіння. Крім цього експерти рекомендують проводити закупки насіння тільки у офіційних представників компанійиробників. Сільськогосподарські підприємства, які купують посівний матеріал в певного виробника мають право отримати від дилера консультацію щодо певного сорту насіння. В консультацію можуть входити питання щодо періодичності внесення добрива, необхідні рослини-попередники для вирощування культури та особливості стосовно процесу вирощування культури.

Компанія «Агробонус»пропонує аграріям продукцію, яка пристосована до певних кліматичних умов різних регіонів України.  


2015-02-13 14:03:58

Главная