Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Прагнення України до стандартів європейського фермерства Назад

В той час, коли українське фермерство лише починає свій шлях розвитку, Європа уже давно виділяє шалені кошти із державного бюджету на підтримку сільськогосподарських підприємств. В європейських країнах фермерство уже довгий час являється рушієм агропромислового комплексу. Який вид європейське фермерство має сьогодні?

Близько 80% фермерських господарств – це сімейні підприємства, які на сьогодні є фундаментом європейської економіки сільської місцевості. На їх основі відбувається формування робочих місць та розвиток сільськогосподарської галузі за рахунок використання інноваційної техніки та стимуляторів росту - гумифилд.

Фермерство – генератор конкурентоспроможності

На сьогодні малий і середній бізнес європейського масштабу представляє собою базу для стабільного розвитку сільського господарства. Формування єдиної сільськогосподарської політики спричинило підвищення продуктивності та ефективності аграрної області, збільшення врожайності за рахунок внесення мінеральних добрив та гумифилд.

Крім цього стають явними й інші плюси:

  • стабільність економіки та ринку;

  • високий та гідний рівень життя сільськогосподарського суспільства;

  • доступні ціни;

  • якісна та безпечна продукція;

  • скорочується рівень безробіття;

  • ефективна боротьба з кризою за рахунок швидкої адаптації в нішах, які не приваблюють великі підприємства.

Забезпечення країни якісними продуктамиперший крок до промислової незалежності. Грамотна модель ведення бізнесу дозволила вивести аграрну промисловість на рівень вище середнього. Варто зазначити, що такі країни як Німеччина та Франція являються лідерами по виробництву молочної продукції та продуктів тваринництва.

Державна підтримка та введення в бізнес наукові технології, використання гумифилд та інших засобів для збільшення врожайності стали запорукою успіху аграрної політики. Політика аграрної галузі направлена на відновлення природних ресурсів та використання біологічних добрив.

В Україні ситуація виглядає зовсім по іншому. Домінантну роль на аграрному ринку займають великі холдинги, які здатні протистояти кризовій ситуації. Тоді як малий і середній бізнес являються неконкурентоспроможними. Вони наштовхуються на проблему збуту продукції на внутрішньому ринку країни та ще гірше йдуть справи з отриманням кредиту. Тому в Україні таким підприємствам потрібна державна підтримка, щоб вивести аграрну галузь на європейський рівень.


2015-01-28 10:45:52

Главная