Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Європейські стандарти якості продуктів харчування Назад

Якість та безпечність продуктів харчування в Україні являється нагальним питанням, з вирішенням якого завіса перед вступом в ЄС буде не такою похмурою. Якщо Україна прагне стати гравцем на ринку Європи потрібно поставити за мету уніфікувати та гармонізувати законодавство за стандартами ЄС. Що потребується зі сторони України?

1.      Внести зміни до законодавства України в сфері якості та безпеки продуктів харчування.

2.      Потрібно забезпечити високий рівень розвитку сільського господарства та захисту здоров’я споживачів.

3.      Застосування препаратів хімічного та біологічного типів для боротьби зі шкідниками та хворобами, наприклад, гербіциди для соняшника.

4.      На основі законодавства потрібно створити прозору систему аграрної політики.

5.      Не варто залишати поза увагою прозорі умови ведення сільськогосподарської діяльності.

6.      Доступна цінова політика, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних продуктів харчування.  

7.      Створення єдиного органа контролю в області безпеки харчових продуктів.

8.      Введення європейських принципів регулювання ГМО.

9.      Використання мінеральних добрив та біологічних стимуляторів росту, засоби захисту рослин.

10.  Застосування якісного та біологічного насіння

Контроль «від поля до столу»

Урядом планується створення єдиного державного органу регулювання сільської діяльності в регіонах. До складу будуть входити не тільки спеціалісти в області ветеринарії, а й вірусологи, імунологи, лікарі-гігієністи та інші спеціалісти з метою провести багатовекторний контроль. При цьому виробники мають відповідати за внесення як біологічних, так і хімічних добрив. Крім того буде проходити контроль над внесенням та кількістю протруйників для певних рослин та культур сільського господарства. Наприклад, гербіциди для пшениці та процедура їх внесення потребують особливого втручання з метою зменшити негативний вплив на здоров’я людини. Передбачається вести контроль над ланцюжком від поля, насіння і до столу.

Гарантія безпеки та якості продукції

Управління планує запровадити механізм саморегуляції якості продуктів харчування. Якщо виробник хоче завоювати певний сегмент ринку, його продукція має відповідати всім заявленим стандартам, а також бути безпечними для здоров’я споживачів.

Проте не лише державні органи мають слідкувати за якістю продуктів, зокрема сам виробник та суспільні організації мають стати на варті захисту прав споживача. 


2015-01-26 14:07:51

Главная