Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Компоненти підвищення врожайності Назад

Сільське господарство України здатне забезпечити продовольчий ринок якісними продуктами. Проте усім відомо, що не кожна продукція може конкурувати з великим різноманіттям імпортних товарів. Саме тому більшість українських аграрних компаній прагнуть знайти резервні рішення та складові рецептури для збільшення врожайності сільськогосподарських культур.

Основний компонент збільшення продуктивності.

Раціональне використання земельних ресурсів це э основним компонентом. Як відомо, земля потребує чергування культур та час відпочинку. Адже виснаження землі може привести до зменшення родючості та відмирання плодючого шару землі.

Правильне та раціональне планування та передбачення рівня врожайності є прямо пропорціональним до рентабельності, собівартості та продуктивності праці. Невід’ємним чинником являється природна родючість українських чорноземів в поєднанні з застосуванням інноваційних технологій. Крім того значну роль відіграє якість продукції для періоду сівби, наприклад компанія сингента, насіння якої має високий рівень якості та захисту від шкідників займає провідні позиції на аграрному ринку.

Основні кроки до збільшення продуктивності та кінцевих результатів:

·         Вести систематичний моніторинг хімічного складу ґрунту. Дані результати сприяють виявленню природних потреб ґрунту в додаткових кількостях мінеральних добрив для кожної окремої сільськогосподарської культури. Все це веде до підвищення економічної ефективності, що виявляється в зменшенні собівартості продукції та зростанні якості.

·         Для підвищення якості сходів та для застереження від можливого ураження грибково-патогенними утвореннями застосовується фунгіцидна обробка продукції.

·         Посівний матеріал компанії сингента, насіння з високим рівнем захисту, підбирається за такими характеристиками як стійкість до несприятливих погодних умов та клімату.

·         Якість кінцевої продукції залежить в першу чергу від використаних інсектицидних препаратів, які допомагають знищити зернових шкідників.

·         Застосовувати підживлення кореневища за допомогою органічних добрив, які виготовляються виключно із екологічно безпечної сировини – низинний торф. Це допомагає стимулювати життєдіяльність різноманітних мікроорганізмів, оптимізує водні та фізичні властивості ґрунту, збільшує кількість поживних речовин в ґрунті. Таким чином змінюється тепловий режим і підвищується стійкість до несприятливих умов середовища.

Проте застосування лише цих заходів саме собою не підвищить врожайність, якщо поля будуть за старим зразком обробляти конем та плугом. Прийшов час застосувати новітню техніку, яка здатна в повній мірі розкрити генетичний потенціал поля та сільськогосподарських культур.    


2015-01-15 18:01:05

Главная