Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Підготування ґрунту під сільськогосподарську культуру сорго Назад

За останні роки сільське господарство України зазнало чималих змін, що супроводжується не тільки розширенням каталогу насіння та посівних площ, а й збільшенням засобів боротьби із шкідниками та для обробки ґрунту.

На українському ринку на противагу насіння соняшника з’явилась така культура як сорго, яка потребує виконання певних правил обробітку посівних площ та вирощування для стабільного врожаю. Оскільки сорго набув широкого поширення і займає близько 20 тисяч гектарів. Продуктивність культури складає до 2 тонн за гектар. Тому варто передбачити необхідні умови росту та обробітку культури з метою отримання високих врожаїв. Продуктивність коливається в залежності від регіону, наприклад, велика частина земельної площі зайнята в степовій зоні. На врожайність в цьому випадку головним чином негативно впливає нестача вологи. Варто взяти до уваги певні прийоми обробітку культури та способів вирощування для отримання стабільно якісного врожаю.

Характерні властивості культури:

·         неспішний вихідне оформлення надземної частини;

·         посилений розвиток кореневища;

·         добре витримує ґрунти з підвищеним вмістом солі (концентрація розчинних солей приблизно до 0, 8%);

·         належить до фіто формуючих культур.

З такими властивостями пов’язаний вибір попередників, методу обробки поля та боротьби зі шкідниками та бур’янами. Найкращі попередники для сорго являються культури, які лишають за собою чисті поля, тобто зернові та бобові культури.

Небажаним являється висівання сорго на поля після вживання насіння соняшника, суданської трави та проса. При належній обробці ґрунту та догляді за культурою сорго можна залишати на одному полі близько на 3-5 років, якщо культура призначена для випасу чи сіна.

Сорго також може виступати як попередник не здає позиції перед кукурудзою, при цьому продуктивність насіння соняшника та озимої пшениці не знижується, а навпаки знаходиться на гідному рівні стандарту.   

Агротехнологічні прийоми обробітку ґрунту

Система підготовки ґрунтується на біологічних властивостях культури та кліматичних особливостях області вирощування. Так як сорго вирощується в степовій зоні, тоді варто забезпечити накопичення та збереження вологи.

  1. Обробка земельної площі після озимих культур супроводжується збиранням залишків культури, оранкою на 8 см в глибину та боронуванням.
  2. Після 10 днів слід провести повторне боронування земельної ділянки для зачищення площі від бур’янів, цього разу варто провести оранку з заглибленням на 25 см, що допоможе докорінно винищити багаторічних шкідників.
  3. Наступний етап супроводжується обробкою за допомогою гербіцидів, а далі через 20 днів після їх внесення проводиться оранка на глибину 20 см. Такі заходи допомагають позбутися однорічних шкідників на 100%, а рослини з міцним кореневищем на 85%-90%.
  4. Не вирівняне з осіннього періоду поле пересихає, втрачаючи максимальну кількість вологи. При цьому насіння варто поміщати глибоко в ґрунт.
  5. Для стабільної врожайності варто вносити добрива, тому що поле не може наситити рослин важливими для розвитку елементами в необхідній кількості

Продуктивність та врожайність соргової культури напряму залежить від вибору аграрної техніки, посівного матеріалу та обраних методів дій. 


2015-01-06 09:50:10

Главная