Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Біологічні препарати – вагомий захист польових рослин Назад

Передпосівна обробка сільськогосподарських культур за допомогою препаратів біологічного характеру являється перспективним та ефективним засобом охорони майбутнього врожаю. В першу чергу під удар підпадають сажкові інфекції та коренева гниль. Варто відзначити, що подібний метод допомагає захистити рослину від хімічного забруднення та зекономити на обробці рослин. Отже, таким чином підвищується економічна ефективність та продуктивність культури, що в кінцевому результаті виливається в збільшенні продаж насіння.  

Плюси застосування біологічної продукції:

·         підвищується енергетична цінність продукту, що впливає на розвиток та процес проростання культури;

·         розширення продуктивності та примноження врожаю, що дозволить продавати насіння оптом;

·         стійкість до вимерзання і посушливої погоди, а також до зміни кліматичних умов.

При цьому варто сказати, що висока результативність проявляється в змішаному типі: протруювання поєднують з хімічними препаратами.

Що дає комбінація засобів?

  • Застосування препаратів біологічного характеру дозволяє повним чином реалізувати вплив хімічного та біологічного об’єднання.
  • Вдалося примножити врожайність культури, а також підсилити природну стійкість рослин до несприятливих чинників, будь то погодні умови (мороз, посуха) чи пошкодження, завдані шкідниками.
  • Збільшується діапазон фунгіцидної дії, що відбувається за рахунок активації росту.
  • В агроценозах відбувається скорочення хімічної дії.
  • Скорочуються затрати на препарати для протруювання рослин.

Продуктивність сумішей проявляється на 80-90%. В залежності від типу культури-попередника та способу обробітку є можливість зберегти від 2 до 5 ц/га врожаю, що в кінцевому результаті принесе великі прибутки. Тому як зросте попит зі сторони населення, яке проявить бажання насіння купити лише високої якості.  

Хімічна обробка створює стресову ситуацію для рослин, тоді як біологічні препарати володіють антидипресантними якостями. В їх склад входять продукти, які знімають стрес під час погіршення природних умов та відгороджують від дії хімікатів. Вони мають досить низький ціновий еквівалент, а також відмічаються пониженою токсичною дією, крім того придавлюють життєдіяльність шкідників.

Сучасні способи обробки рослин від шкідників та хвороб являється єдиним діючим способом підвищити врожайність, дохід та скоротити собівартість продукції. 


2014-12-23 12:29:43

Главная