Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Кожен вид бур’яну потребує індивідуального втручання Назад

Сільськогосподарські культури страждають від негативного впливу шкідників та бур’янів, при цьому скорочення врожаю відбувається за рахунок несприятливого навколишнього середовища та кліматичних умов. Широкого розповсюдження набули бур’яни, наприклад, падалиця, осот, різноманітні види польової ромашки, лобода, паслін та інші рослини отруйної дії. Варто зазначити, що кожен із цих видів досить просто знищити за допомогою гербіцидів. Проте вони ніколи не з’являються на полі в одиночку, а значить здатні створити масу проблем.

Загальновідомий факт: знищення бур’янів дводольного типу краще здійснювати в період появи 3-4 листків, осот знищується на стадії розвитку стебла, ліквідація підмаренника відбувається в період появи 3-4 кілець, а берізка польова відзначається пагонами в 10 см. Проте кожна рослина має власний, індивідуальний цикл розвитку і з’являється на полі в різний період.

Бур’яни зимового типу

Бур’яни зимового типу потрапляють на поле з початком висіву озимих культур, це стосується і насіння пшениці, та відновлюють життєдіяльність навесні. Тому коли приходить момент внесення гербіцидів, рослина переростає період ослаблення. Тож ефективність захисту різко знижується.

Такий тип бур’яну як падалиця соняшника має неодночасні сходи, що потім негативно позначається на захисті культурних рослин. Бур’яни багаторічного типу розвиваються із бруньок під землею. Щоб попередити відновлення рослини, потрібно проводити знищення на рівні кореневища.

Гібриди кукурудзи також страждають від шкідників та впливу різноманітних бур’янів, тому потрібно було знайти рішення універсального характеру. Препарат ПРІУС поєднав в собі дію двох діючих речовин, які здатні запобігти розвиток дводольних рослин в після сходовий період та попередити розвиток кореневища. Препарат потрапляє в рослину через кореневище надземним шляхом, причому швидкість дії гербіцидів вражає. Оскільки уже годину потому після внесення навіть при умові дощу ефективність препарату залишиться незмінно високою.        

Об’єднання двох хімічних речовин в одному препараті допомагає боротися з проявами шкідників насіння ріпаку та інших сільськогосподарських рослин на початковому етапі. Крім цього у бур’янів не виробляється стійкість до дії препарату. Помітні ознаки проявляються на 4 день, тоді як кінцевий результат і загибель рослин-шкідників припадає на період в 2 тижні.

Отже, препарат відзначається універсальною дією, широким спектром розповсюдження та являється абсолютно безпечним для сільськогосподарських культур


2014-12-19 18:03:58

Главная