Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
 • pic1
 • pic1
 • pic1
Регулятори росту рослин – результативність метод збільшення врожайності Назад

Як будь-який живий організм для нормального та продуктивного розвитку рослина потребує конкретний набір необхідних умов фізіологічного типу. Серед визначальних факторів для ефективного розвинення рослини являється поживна система навколишнього середовища. Сільськогосподарська практика нараховує декілька методів, за допомогою яких можна створити умови для забезпечення рослин поживними компонентами.

Список найбільш ефективних засобів очолює позакоренева обробка рослин, тобто іншими словами покрити листову масу за допомогою розчину компонентів, які являються дефіцитними. Це спосіб мобільного коректування мінерального живлення. До складу цієї програми харчування входять речовини синтетичного та біоорганічного характеру для можливості регулювання росту рослин.

Біостимулятори або по-іншому засоби для регуляції росту елементи синтетичного або ж природного характеру, які навіть в незначних дозах можуть викликати докорінні зміни в процесі розвитку та росту сільськогосподарських рослин. Подібну реакцію у рослин викликає гумифилд.

До їх складу входять:

 • Синтетичні речовини (дефоліанти, ретарданти, морфактіни);
 • Фітогормони (кислота абсцизова, цитокінін, ауксин, етилен ендогенний, гібереліни);
 • Інгібітори негормонального типу (речовини похідного типу та феноли).

Результативність застосування:

 1. покращення в обмінних процесах рослин;
 2. прискорення метаболічних реакційдобрива біологічного типу мають у своєму розпорядженні додатковий запас енергії та незначну молекулярну масу, що в рази зменшує період метаболізму;
 3. підвищення опірності рослинного організму до впливів різноманітних негативних чинників зовнішнього характеру;
 4. покращується стійкий характер рослинзменшується кількість пошкоджень рослин шкідниками та різноманітними хворобами;
 5. деформується ендогенна система.

Використання стимуляторів росту біологічного характеру для сільськогосподарських культур являється фактором, який забезпечує розкриття потенційних можливостей рослин, що закладені природою або ж за допомогою селекції. Даний метод дозволяє корегувати період дозрівання, крім того йде на покращення якість, продуктивність та врожайність культури.

В світовій практиці агробізнесу та рослинництва широко залучаються біологічні стимулятори наряду з органічними добривами. Проте в багатьох країнах вступило в правило заборони масового поширення стимуляторів та хімічних речовин. Для збільшення продуктивності та врожайності застосовуються пестициди та добрива біоорганічні


2014-12-15 12:34:50

Главная