Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Інноваційні технології в сфері агробізнесу Назад

Аграрна ситуація в Україні має невизначений та відсталий характер. Для підвищення конкурентоспроможності аграрного бізнесу середнього та малого масштабів, підвищення продуктивності та прибутковості варто застосовувати інноваційні технології та методи збільшення врожаю, до складу яких можна включити різноманітні добрива для сільськогосподарських культур, а також інокулянти для сої.

Крім того варто зосередити увагу на вдосконаленні системи управління, планування та доступу до інвестиційних та фінансових ресурсів.

Актуальність застосування сучасних технологій

Технології нового часу допомагають підвищити продуктивність сільськогосподарських культур, якість продукції та зменшити ризики фінансових витрат. Практичний досвід європейських аграрних та фермерських господарств дозволяє залучити інновації в бізнес України. Деякі технічні засоби потрібно адаптувати до зміни кліматичних та ґрунтових умов. Саме тому почалось активне впроваджування сучасної техніки в поєднанні з добривами мінерального складу, наприклад, гербіциди для соняшника

Давайте проведемо дослідження та порівняння прогресивних технічних доробок світового масштабу.

Моніторинг полів за допомогою супутника це спостереження в реальному часі за змінами в вегетаційному розвитку за допомогою аналізу спектрального типу, який можна отримати із супутника. Знімки можна створювати для оцінки окремих культур або ж для певної культури. Дана програма дозволяє відстежувати різноманітну динаміку розвитку рослин в окремому регіоні, тобто відзначати негативні чи позитивні сторони. Відмінності повідомляють про відсутність пропорціонального розвитку в межах однієї площі, що потребує додаткових засобів та добрива, наприклад, гербіциди для кукурудзи.

Істотна перевага даної техніки – автоматизація спостереження за рослинним світом, вимірювання показників розвитку та деформації для розробки платформи, яка сприяє обчисленню необхідних параметрів (приріст біомаси, концентрація вологості та вмісту азоту в листі) для відновлення культури та збільшення продуктивності.

Технологія метеопрогнозування проходить збір показників з метеостанції про можливий розвиток захворювань та розповсюдження шкідників.

Плюси від використання сучасної техніки:

  • ефективний захист сільськогосподарських рослин;
  • підвищення врожайності;
  • економія на засобах для боротьби зі шкідниками;
  • можна встановити точні терміни по обробітку добривами та пестицидами;
  • скоротити втрати коштів та урожаю.

Модернізація аграрного бізнесу дозволить покращити продуктивність та підвищити врожайність, а отже конкурентоспроможність аграрного сектору


2014-12-12 12:52:08

Главная