Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Засоби захисту рослин – сектор дослідження Назад

Сучасне сільське господарство знаходиться в умовах необхідності підвищення урожайності. За рахунок несприятливих погодних умов та зміни клімату, несвоєчасного збору урожаю та наявності шкідників аграріям стає набагато важче зібрати необхідну кількість урожаю. З розвитком нових технологій та вдосконаленням технічної частини стало можливим зменшити втрату зерна в період збору.

 

За допомогою численних досліджень було винайдено низку гібридів насіння, які мають змогу протистояти жорстким погодним умовам та приносять чудовий результат. За допомогою цих факторів можна стверджувати, що для підтримки високої урожайності потрібно дотримуватися певних правил вирощування гібридних культур та задіяти інноваційні технічні засоби. Однак існує ще один немало важливий фактор для ефективного ведення сільського господарства – захист рослин.

 

На сьогодні проводяться дослідження в області захисту рослин, вдосконалюються уже існуючі засоби з метою зменшення негативного впливу на рослини і здоров’я людей. Крім цього ведуться досліди щодо розвитку та швидкості поширення шкідників та хвороб рослин. За рахунок цього було виведено декілька потужних препаратів, які ведуть боротьбу з грибками, бур’янами та комахами. Завдяки цим засобам захисту рослин можна забезпечити стабільну роботу сільськогосподарського виробництва.

 

Класифікація основних засобів

 

1. Фунгіцидице хімічні речовини, які мають здатність придушувати захворювання рослин, що спричинюють різноманітні грибки. Грибні патогени заважають нормальному росту рослин та в свою чергу здійснюють негативний вплив на якісні характеристики врожаю. Існують профілактичні для запобігання проявів хвороби та лікувальні фунгіциди.

 

2. Акарициди – засоби захисту рослин, які направлені на боротьбу з рослиноїдними кліщами. Багато препаратів мають широкий спектр дії та можуть знищувати личинки і яйця, а також стерилізувати дорослі особини.

 

3. Нематоциди – застосування хімічного захисту для боротьби з нематодами, які згубно впливають на молоді виноградники.

 

4. Родентициди – високо результативний хімічний засіб для боротьби з гризунами. Вони використовуються у вигляді гранул, в рідких випадках можна зустріти порошок або у вигляді рідкого розчину. Крім того вони повинні бути привабливими для щурів та викликати підозр.

 

За допомогою досліджень виведено велику кількість засобів захисту рослин, які не впливають на здоров’я людини, тварин чи на стан рослин.


2014-08-28 12:06:06

Главная