Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Процес гібридизації Назад

Дослідження в області селекції дозволили створити за максимально короткий період часу велику кількість селекційних сортів насіння, які за рівнем урожайності та якості насіння набагато перевищували показники народної селекції. Проте в цьому випадку проглядались деякі проблеми. Зокрема рослини не проявляли необхідної стійкості до несприятливих погодних умов та погано опирались негативному впливові різноманітних хвороб та шкідників.

 

Тому було прийнято рішення об’єднати в одному сорті культур необхідні характеристики, висока врожайність, якість та стійкість. В цьому випадку знадобилися знання в галузі гібридизації.

 

Що представляє собою гібридизація?

 

Гібридизація представляє собою процес утворення нових гібридів рослин на основі об’єднання генетичного матеріалу різних клітин в одній. Новий вид селекції посприяв схрещенню найкращих форм, ліній та характеристик рослини з наступним підбором кращих лінійних форм в новостворених гібридах. Давайте проведемо аналогію за прикладом гібридизації кукурудзи.

 

На ранніх етапах відділ селекції потерпів невдачу, тому до роботи було залучено нові сорти самозапилення. Першими представниками гібридизації були міжлінійні гібриди, для покращення урожайності яких була застосована екзотична плазма родом із віддалених регіонів (пізньостиглі форми кукурудзи з Азії, Америки, Австралії). Проте згодом з’явилася ідея створення гібридів кукурудзи нового покоління з абсолютно якісними та новими характеристиками.

 

Нові гібриди кукурудзи мають абсолютно новітні параметри:

 

• висока врожайність;

адаптивність до природно-кліматичних та ґрунтових умов, плюс низька ціна;

різноманітні форми стиглості культури;

стійкість до механічного збору зерна, тобто до ламкості; а також до хвороб та шкідників.

 

Якщо говорити про цінову політику, то можна сміливо сказати, що гібриди кукурудзи і ячмінь являються конкурентоспроможним продуктом, так як ціна являється доступною для всіх регіонів. Продукція гібридного типу приносить стабільно високий урожай для підприємства чи сільського господарства, що в свою чергу дозволяє їм ефективно розвиватися. Багато компаній займаються продажем гібридів різного роду рослин и зернових культур, ми пропонуємо високоякісний ячмінь ціна якого вас приємно здивує.


2014-08-28 12:14:26

Главная