Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Ефективні засоби захисту рослин Назад

Компанія «Агробонус» плідно співпрацює з найбільшими та провідними виробниками міжнародного масштабу засобів захисту рослин. Завдяки цьому ми с радістю можемо запропонувати Вашій увазі інноваційні та високоефективні засоби захисту рослин та способи їх застосування.

 

Ми забезпечуємо потреби аграрних підприємств різного рівня та формату сертифікованими агрохімікатами. З допомогою яких Ви зможете підвищити рентабельність організації та урожайність.

 

Сільськогосподарський досвід та практика яскраво демонструють, що урожайність на 50% залежить від сорту рослин та способу посіву, тоді як інші 50% - це впив та захист хімікатів. При цьому варто нагадати, що засоби захисту приносять видимий результат та користь лише за умови вчасного застосування та дотриманням всіх правил та технологій обробки продукції та внесення в ґрунт.

 

Для максимального ефекту від застосування засобів захисту варто проводити завчасну профілактику хімічними засобами - до появи помітних симптомів атаки хвороби чи при перших проявах.

 

Широке різноманіття засобів захисту рослин

 

·         гербіцидиселективна або суцільна дія, контроль над чисельністю бур’янів, профілактика їх появи і росту. Використання подібних засобів дозволяє зменшити ручне чи механізоване втручання в процес обробітку, що зменшує втрату вологи та можливість ерозії ґрунту.  

·         фунгіциди – викорінення грибних інфекцій, які згубно впливають якість урожаю та ріст рослин, що свою чергу завдає чисельні втрати аграрному сектору. Ці сполуки являються більш безпечними для здоров’я людини та навколишнього середовища, ніж арсен чи ртуть, які використовувалися раніше.

·         органічне добриво – ефективна речовина, яка здатна підвищувати родючість ґрунту та якість продукції за рахунок накопичення сахарози, білків та крохмалю. Добрива змінюють процес обміну корисних речовин

·         протруйникипопередня обробка насіння, що надає захист рослині с початку періоду посіву. Надалі можна менше використовувати хімічні речовини для боротьби зі шкідниками, що допомагає зробити підприємство прибутковим, а урожай якісним.

·         інсектицидизахист продукції від шкідливого впливу комах, які можуть зменшити або й повністю знищити врожай. Крім цього шкідники можуть бути переносниками різних хвороб та бактерій.

 

Досить важливим являється дотримання правил та норм зберігання, використання та транспортування хімічних засобів.


2014-07-16 11:20:56

Главная