Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Інформація про насіння компанії «Сингента» Назад

Компанія «Сингента» являється міжнародною корпорацією, виробництво якої пов’язане з аграрним сектором. Вона займається виготовленням та продажем продукції для сільського господарства, зокрема пестицидів та насіння рослин. На світовому ринку компанія «Сингента» виступає провідним виробником засобів для захисту рослин та займає третє місце по експорту насіння високої якості в світовому масштабі. Вона об’єднує всі цикли робіт в галузі насінництва: продукування, селекція, підготовчий етап та продаж.

 

Інноваційні технології, потужна виробнича база, великі здобутки в науково-дослідній галузі та широкий вибір продукції вивели компанію «Сингента» на високий конкурентний рівень, що дозволяє пропонувати аграріям продукцію виключної якості. Сингента насіння являється продуктом елітного сорту, що обіцяє високий генетичний потенціал. При цьому варто розуміти, що продаж насіння від компанії «Сингента» проходить по доступних цінах. І що не менш важливо, що дана продукція допоможе повністю реалізувати прихований потенціал Вашого лану.

 

Науковий підхід до насіння

 

Кожного року компанія зі світовим іменем «Сингента» проводить новаторські дослідження в галузі насінництва та захисту рослин. З цією метою виділяється близько 17 % від обсягу всіх продаж. В результаті було розроблено понад 400 видів сортів та гібридів польових культур, серед яких вагоме місце посідають:

 

·         цукровий буряк;

·         соняшник;

·         кукурудза;

·         олійний ріпак;

·         соя.

 

Крім цього проводиться селекційна обробка рису, пшениці, ячменю та бавовнику. Якщо говорити про овочеві культури, то в цій області компанія перевершила всі сподівання: розробка та реалізація понад 2600 видів овочів та гібридів цієї культури. Значного ефекту було досягнуто з такими видами як перець, капуста, огірки, салати, дині, томати та солодка кукурудза.

 

Інтеграція двох підрозділів Насіння та Захист рослин приведе до революційних рішень в області сільського господарства. В цих умовах купити насіння генетичного типу буде ще простіше та вигідніше.

 

Переваги насіння від компанії «Сингента»

 

·         високий генетичний потенціал (гібриди), що забезпечить високий і стабільний урожай аграріям;

·         гарантія якостіжодних протипоказань для здоров’я та життя людини;

·         відповідність всім вимогам світового ринку;

·         високі можливості рослин в різних ґрунтово-кліматичних умовах;

·         доступна ціна для реалізації товару оптом;

·         стійкість до різноманітного роду шкідників та хвороб рослин;

·         здатність зберегти врожайність в період посухи чи за інших несприятливих умов;

·         висока рентабельність аграрного виробництва.

 

Якщо Ви бажаєте підвищити урожайність та прибутковість виробництва, тоді Вам варто звернути увагу на продукцію компанії «Сингента» та насіння купити.

 

Насіння оптом - це вигідна угода для масштабного аграрного підприємства, яке цінує високу якість та стабільність.


2014-07-16 11:18:28

Главная