Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
“АГРОБОНУС”: в новий рік з новими перспективами Назад

 

Динамічна і успішна компанія “АГРОБОНУС”, за результатами 2010 року, закріпилась у трійці кращих дистрибуторів насіння селекції “Піонер”. Загалом вона реалізувала понад 80 тис. посівних одиниць кукурудзи й 30 тис. посівних одиниць соняшнику імпортного виробництва. Нині “АГРОБОНУС” розширює свою присутність у регіонах та планує зайняти п’ятивідсотковий сегмент на українському ринку насіння зарубіжної селекції.

 

Українським сільгоспвиробникам “АГРОБОНУС” добре відомий як дистрибутор компаній всесвітньо відомих виробників високоякісного насіння сільськогосподарських культур: “Піонер Хай-Бред-Інтернешенл”, “Сингента”, “Євраліс Семенс”, “Заатен-Уніон ГмбХ”. Займається “АГРОБОНУС” також реалізацією хімічних засобів захисту рослин таких провідних світових компаній, як БАСФ, “Байєр”, “Дюпон”, “Сингента”, “Монсанто”, а також комплексними добривами “Інтермаг”.

Широка мережа дилерів

Компанія “АГРОБОНУС” активно розвиває мережу дилерів, а також планує найближчим часом відкрити в Україні 14 представництв. Нині працює шість представництв компанії, а саме:

  Полтавське 067-442-22-50;

  Вінницьке 067-533-42-18;

  Черкаське 067-533-42-19;

  Сумське 067-513-66-16;

  Харківське 067-513-66-17;

  Західна дирекція 067-234-06-61 (в яку входить п’ять представництв).

 

За словами генерального директора “АГРОБОНУСу” Людмили Василенко, обсяги продажів продукції компанії ростуть, тому наступного року планується відкриття додаткових складів на території України. “Реорганізація відділу логістики зробить роботу в регіонах зручнішою, і постачання продукції кінцевому споживачеві здійснюватиметься у стисліші строки”, — стверджує Людмила Василенко.

Активна підготовка до 2011 р. та підбиття підсумків за 2010 р. компанії “АГРОБОНУС” пройшли в Карпатах на спортивній базі відпочинку “Тисовець” 16–18 грудня 2010 р., де активний відпочинок поєднався з плідною працею.

 

Навчає, супроводжує, контролює

Коли сільгоспвиробник стає клієнтом компанії, він може отримати повний асортимент продукції (насіння, засоби захисту рослин та добрива) і пакет послуг (постачання продукції, кредитування та страхування).

Для клієнтів, які купують в “АГРОБОНУСі” достатньо великі обсяги продукції, компанія надає особливу послугу: повне супроводження, яке передбачає навчання всіх спеціалістів господарства. На семінарах агрономи мають змогу отримати інформацію про нові продукти всіх постачальників компанії, задати питання професійним консультантам щодо технологій вирощування тих чи інших культур. Адже випробування нових гібридів та нових технологій для більшості агрономів — ризик. Завдання ж професійних консультантів “АГРОБОНУСу” полягає в тому, щоб роз’яснити спеціалістам господарства, що, випробовуючи нові технології, вони зможуть відкрити нові можливості для себе, отримати більшу врожайність і, як результат, — більший прибуток для господарства.

Після кожного навчального етапу “АГРОБОНУС” проводить аудит. Постійний контроль спеціалістів допомагає звести до мінімуму допущення помилок через людський чинник.

Людмила Василенко запевняє, що в новому аграрному році всі українські сільгоспвиробники за бажання зможуть оцінити сервіс компанії “АГРОБОНУС” та отримати неоціненний багаж знань на численних навчальних семінарах, які відбудуться напередодні весняного сезону з 15 лютого по 15 березня 2011 року та Днях поля, які компанія запланувала в новому агросезоні.

 

Кредитування — нові можливості для сільгоспвиробників

 

Однією із послуг “АГРОБОНУСу” є кредитування. За словами Людмили Василенко, нині компанія підписала партнерську угоду з банком “ПроКредит Банк” на кредитування своїх клієнтів за умов зменшення відсоткових ставок на вісім відсотків. Тобто якщо сьогодні “ПроКредит Банк” надає клієнтам 28-відсоткову річну ставку кредиту, для клієнтів “АГРОБОНУСу” цей відсоток буде становити всього 20%. Підписана з банком угода передбачає також спрощену систему отримання кредиту, до того ж, — упродовж дуже швидкого терміну (термін розгляду необхідних документів — до одного тижня). І цей процес не залежатиме від місцезнаходження того чи іншого господарства.

Компанія “АГРОБОНУС” не обмежується співпрацею з “ПроКредит Банком”. Наразі є домовленість на співпрацю з “Індекс-банком” на кредитування середнього та великого бізнесу.

 

Працювати не тільки вигідно, але й цікаво

 

АГРОБОНУС” надає багато переваг для своїх клієнтів. Для прикладу, восени цього року компанія “АГРОБОНУС” організувала для українських сільгоспвиробників поїздку до Єгипту. Акція пройшла під гаслом: “Насіння надає відпустку”. Вибороли цінний приз 25 сільгоспвиробників, які купили в компанії “АГРОБОНУС” насіння кукурудзи та соняшнику.

Отож працювати з таким дистрибутором, як “АГРОБОНУС”, і справді вигідно. Купуючи комплексно насіння, ЗЗР та добрива для наступного сезону, обирайте “АГРОБОНУС” — його спеціалісти гарантують якість продуктів, надають високоякісний сервіс та пропонують низку заохочувальних програм.

 

Джерело: журнал «Пропозиція» (187) 1/2011, стор. 54-55.


2014-08-29 15:34:00

Главная