Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Історія розвитку Назад

    З єдиного представництва в Києві в 2009 р. до національної мережі в переважній більшості областей в цьому роціінтенсивний ріст компанії «Агробонус» дійсно вражає. Очевидно, без прихильності аграріїв такий розвиток був би неможливим. Таку прихильність зумовлюють:

·         Широкий асортимент товарних груп за доступними цінами з гнучкою ціновою політикою. «Агробонус» пропонує товари як брендованих так і менш відомих виробників, причому купити товар можна при вигідних умовах кредитування. Діє гнучка система знижок, є можливість розрахуватися готовою сільськогосподарською продукцією.

·         Доступність товару у кожному куточку України. Наразі компанія «Агробонус» представлена у 18 регіонах, нараховується 12 складів, що дає можливість робити зручну та швидку доставку товару безпосередньо в господарство.

·         Регулярна консультативна підтримка пропонованих високоінноваційних рішень. «Агробонус» сьогодні – це штат з більше ніж 80 співробітників, наразі господарство будь-якого регіону має можливість отримати рекомендації щодо вирощування будь-якої культури.

·         Провадження навчальних програм та заохочення клієнтів. Безкоштовні навчальні тренінги для всіх клієнтів є типовим та частим явищем, це дозволяє агрономам підвищити свою кваліфікацію.

    Перша національна роздрібна мережа

      З грудня 2012 року компанія «Агробонус» започаткувала напрям стаціонарних магазинів «Агролавка».  Це мережа стаціонарних і мобільних брендованих магазинів роздрібної торгівлі. Конкурентна перевага цих магазинів – це якість продукції. «Агролавка» пропонує насіння, найсучасніші засоби захисту рослин та різноманітні добрива від іменитих світових брендів. Насіння вже оброблене фунгіцидами та інсектицидами, адаптоване до наших зон вирощування. «Агробонус» також пропонує клієнтам консультаційний супровід продукції: штатний агроном компанії надасть поради щодо вирощування будь якої культури.

  Ще однією перевагою мережі «Агролавка» є те, що «Агробонус» пропонує третім юридичним особам стати партнером шляхом участі у франчайзинг-проекті. Це дуже простий і зручний спосіб зайняти свою нішу на ринку. Ставши партнером, клієнт купує право на використання фірмового найменування – «Агролавка», налагоджену систему поставок, гарантію якості на продукцію, отримує постійну консультаційну та маркетингову підтримку та налагоджену систему поставок. Будь-хто має чудову можливість придбати готовий бізнес з мінімальними вкладеннями. «Агролавка» – це дійсно шлях до успіху!

Чого хоче поле?

   З 2013 році компанія відкрила власну агрохімічну лабораторію, що стало найбільш інноваційно вмісним нововведенням власної діяльності. «Відкриття агролабораторії є логічним кроком розвитку нашої компанії, –  так характеризує зміцнення позицій своєї компанії Людмила Василенко, голова наглядової ради компанії «Агробонус». - Відтепер ми можемо спочатку визначити потреби грунтів на полях наших партнерів, а потім пропонувати достовірні рекомендації, які саме елементи живлення та в якій кількості потрібно вносити».

   Щоб гарантувати коректні результати аналізу, «Агробонус» пропонує послугу відбору проб вартістю лише 539 грн за одну пробу. Перевагами використання пробовідбірного комплексу є оперативність та визначення місця відбору за географічними координатами у відповідності з контурами залягання грунтів. Це дає змогу точно розрахувати необхідну кількість добрив під запланований урожай, підвищувати рівень родючості грунтів, досягати ефективності використання коштів та високого економічного результату. Гарантію кваліфікованого відбору надає спеціальна розроблена технологія визначення точок та формування маршруту, для чого застосовуються дані різних типів супутникової зйомки, матеріли грунтових досліджень та карти Google Maps. В результаті, аграрій отримує коректні та диференційовані дані про потреби грунту з будь-якого поля. 

  На сьогодні компанія «Агробонус» входить до п'ятірки кращих дистриб'юторів України з продажу насіння, засобів захисту, препаратів для стимулювання розвитку рослин та мікродобрив.

 


Главная