Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Добрі справи Назад

АГРОБОНУС: із думкою про майбутнє

 

Утримати позицію лідера на сучасному аграрному ринку без амбіційних планів на майбутнє практично неможливо. Та турбота про загальне майбутнє нашої націїдітейзавдання зовсім не амбітне: воно почесне та відповідальне і має бути одним із стрижнів діяльності кожної вітчизняної компанії. І соціальний проект компанії “Агробонус”яскравий приклад для наслідування.

 

Дарувати тепло дітям

Майбутнєце наші діти”таку назву має соціальний проект компанії “Агробонус”, метою якого є допомога дитячим установам. Саме серед таких установ були обрані ті, що якнайбільше потребують уваги та допомоги і максимально відповідають технологічним критеріям, які обрала компанія “Агробонус” для свого проекту.

У деяких розвинених країнах державними програмами з енергозбереження передбачено обов’язкове виділення коштів на встановлення вікон із наноплівкою у дошкільних та навчальних закладах.

У нас на державному рівні такого ступеня підтримки відповідних закладів поки що не досягнуто. Зрозуміло, що власними силами більшість дитячих закладів не можуть впроваджувати такі програми. В такій ситуації чи не єдиним виходом є спонсорська допомога. Тож і компанія “Агробонус” вирішила допомогти декільком дитячим установам.

КЗКОР “Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов” має велику площу засклення: понад 300 вікон. Саме з цього навчального закладу компанія “Агробонус” і вирішила розпочати реалізацію свого спонсорського проекту.

 

Метою соціальної програми з енергозбереження є загальне скорочення витрат школи на опалення на 15–20%. Задля цього школа встановила нові пластикові вікна в усіх приміщеннях: від класів, житлових кімнат до коридорів. Компанія “Агробонус” зайнялася утепленням цих вікон: забезпечила придбання потрібних матеріалів та виконання робіт.

У компанії було вирішено використати технологію нанесення спеціального нанорозчину на поверхню скла, який після висихання утворює міцну захисну плівку. Ця плівка містить срібло, не пропускає УФ- та ІЧ-промені, зберігає тепло у приміщенні, коли надворі холодно, та у спекотну погоду не пропускає його всередину. Таким чином мікроклімат у приміщенні залишається оптимально комфортним. Плівка настільки щільна, що її дуже важко зняти скребком, тож тримається вона довго. При цьому, за висновками експертів, вона не має токсичного впливу, рекомендована для використання в дошкільних та навчальних установах і не справляє негативного впливу на зір дітей як за денного освітлення, так і за штучного.

Роботи із нанесення розчину були розпочаті ще у середині липня. Компанія “Агробонус” найняла спеціально підготовану бригаду спеціалістів. На жаль, встигнути до Першого дзвоника робітники не змогли: робота дуже копітка, потребує не тільки ідеальної підготовки скляної поверхні, а й точного нанесення нанорозчину. Деякий час довелося витратити на підготовчі роботи, оскільки паралельно проводили ремонт у приміщеннях, а поверхня для нанесення розчину мала бути чистою від бруду та пилу. Однак найважча частина робіт уже позаду. Тож тепер компанія “Агробонус” обігріває дітей теплом не тільки фізичним, а й теплом своєї уваги.

Мистецький арсенал компанії “Агробонус”

Наступним етапом соціальної програми компанії було проведення аукціону, що відбувся 16 вересня у м. Корсунь-Шевченківський під час І Національного Дня поля. Цей захід зібрав близько 300 учасників з усіх куточків України. За підтримки Спілки художників України на аукціон було виставлено шість лотів — витвори київських майстрів: Івана Доніча, Олени Орехової та Артема Костенка. Багато хто з учасників Дня поля азартно торгувалися за уподобаний лот: чи то картину, чи то ляльку-мотанку, чи то льняну дизайнерську сорочку. А отримані кошти митці передали представникові Бучанської школи-інтернату — отцю Миколаю.

Окрім цього, гості заходу змогли відвідати мистецькі майстер-класи із плетіння вінків, виготовлення ляльок-мотанок, гончарного та ковальського мистецтва, позмагатися у стрільбі з лука. Задоволення від такої насиченої програми, підготованої компанією “Агробонус”, отримали всі учасники.

Уже не перший рік компанія "Агробонус" допомагає дитячим установам. Святкування 2013 року почалося з привітання КЗ КОР "Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи інтернат I-III ст. з поглибленням вивченням іноземних мов", де 600 діток сиріт отримали новорічні подарунки.


Главная