Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
День Поля на базі ПСГП Назад

   В серпні 2015 року компанія Агробонус організувала День Поля. Цього разу день поля пройшов на базі ПСГП Південне, Іванівського р-ну, Херсонської областіДемопосіви кукурудзи та соняшнику були представлені в селищі Любимівка. Захід зібрав понад 50 учасників Херсонської області, серед яких були присутні клієнти та партнери. Запрошені гості мали можливість не лише прослухати цікаві лекційні доповіді представників компаній-партнерів, а й наочно побачити лінійку сучасних гібридів кукурудзи та соняшнику. Лінійку кукурудзи представили компанії компанії Майсадур, Піонер та Сингента. Лінійку соняшнику представили компанії Нусід та Майсадур.

 З великою зацікавленістю гості свята оглядали демонстраційні ділянки, отримували консультації в українських та міжнародних експертів щодо правильного вибору гібридів вищеназваних культур, їх вірного захисту, підживлення та використання сучасних технологій у сільському господарстві.

  Потім вся дружня процесія приїхала до ресторану, де відбулась безпрограшна лотерея для наших шановних гостей, які мали змогу отримати досить-таки цінні подарунки від ТОВ «Агробонус».


2015-08-27 09:21:28

Главная