Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
ІІІ Національний День поля Назад

   Щоб продемонструвати всю міць сучасних можливостей в рослинництві, лідер-дистриб'ютор спільно з компаніями-партнерами організував 13 вересня 2013 року ІІІ Національний День поля на базі «Агрофірми «Корсунь». На двох полях, розташовані в Стеблівській філії та поблизу селища Вільшана, було представлено лінійки цукрового буряку, соняшнику та кукурудзи. Демопосіви цукрових буряків загальною кількістю 13 гібридів були представлені компаніями Сингента та КВС.

   Демопосіви кукурудзи та соняшнику були представлені в селищі Вільшана. Лінійку кукурудзи представили компанії Сингента, Піонер, Євраліс, Майсадур Семенс, Адванта, КВС. Лінійки посивів соняшнику представляли компанії Майсадур Семенс, Адванта, Піонер, Сингента, Лімагрейн.

   Також в учасників свята була можливість ознайомитись з продукцією польської компанії Інтермаг, яка на європейському ринку є лідером по обсягам виробництва рідких мікродобрив (асортимент продукції включає 150 найменувань, за добу заводи Інтермаг випускають 100 тис. літрів продукції). В Україні зареєстровано 57 найменувань мікродобрив, чого достатньо для задоволення потреб в підживленні всіх культур, які вирощують вітчизняні аграрії. Також була представлена сучасна техніка компаній ВФК та Vaderstad. 

   Родзинкою Дня поля стала презентація автоматичного грунтового пробовідбірника Wintex 2000, встановленого на пікап Mitsubishi L 200. Високотехнологічним пробовідбірником «Агробонус» представила новий вид своєї діяльності – комплексний аналіз грунту. З 2013 році компанія відкрила власну агрохімічну лабораторію, що стало найбільш інноваційно вмісним нововведенням власної діяльності. «Відкриття агролабораторії є логічним кроком розвитку нашої компанії, –  так характеризує зміцнення позицій своєї компанії Людмила Василенко, голова наглядової ради компанії «Агробонус». - Відтепер ми можемо спочатку визначити потреби грунтів на полях наших партнерів, а потім пропонувати достовірні рекомендації, які саме елементи живлення та в якій кількості потрібно вносити».

   З грудня 2012 року компанія «Агробонус» започаткувала напрям стаціонарних магазинів «Агролавка».  Це мережа стаціонарних і мобільних брендованих магазинів роздрібної торгівлі. Конкурентна перевага цих магазинів – це якість продукції. «Агролавка» пропонує насіння, найсучасніші засоби захисту рослин та різноманітні добрива від іменитих світових брендів. Насіння вже оброблене фунгіцидами та інсектицидами, адаптоване до наших зон вирощування. «Агробонус» також пропонує клієнтам консультаційний супровід продукції: штатний агроном компанії надасть поради щодо вирощування будь якої культури. Ще однією перевагою мережі «Агролавка» є те, що «Агробонус» пропонує третім юридичним особам стати партнером шляхом участі у франчайзинг-проекті. Це дуже простий і зручний спосіб зайняти свою нішу на ринку. Ставши партнером, клієнт купує право на використання фірмового найменування – «Агролавка», налагоджену систему поставок, гарантію якості на продукцію, отримує постійну консультаційну та маркетингову підтримку та налагоджену систему поставок. Будь-хто має чудову можливість придбати готовий бізнес з мінімальними вкладеннями. «Агролавка» – це дійсно шлях до успіху!

   З єдиного представництва в Києві в 2009 р. до національної мережі в переважній більшості областей в цьому році – інтенсивний ріст компанії «Агробонус» дійсно вражає. Очевидно, без прихильності аграріїв такий розвиток був би неможливим.

  «Агробонус» – це та компанія, яка пропонує системні рішення як для фермерського господарства, так і для великого аграрного підприємства, що й зумовлює ефект синергії, сформульований девізом діяльності «Агробонус»: «Ваше процвітання – наш успіх!».

 


 


2013-09-23 12:01:31

Главная