Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Мотузковий курс з компанією Назад

    Осінь - це вона мандрує світом, покриваючи землю золотом, розлучаючи нас з літом, забираючи теплі дні...

    І саме, в ці барвисті дні в мальовничому лісі компанія "Агробонус" зібралася провести активний тренінг "Мотузковий курс", направлений на покращення навиків командної взаємодії.

     В процесі виконання курсу у нашої команди вироблялась атмосфера творчого пошуку, опрацьовувалися можливості ухвалення нестандартних рішень, підвищувалась взаємодопомога і підтримка в колективі. На прикладі досить складних вправ група вчилась вирішувати загальне завдання, виробляти тактику і стратегію її рішення. Беручи участь в активному тренінгу наша група долала бар'єри в спілкуванні, взнавала один одного ближче, завдяки цьому відбувалося природне і штучне об'єднання команди.

    Головну ціль ми досягли, а саме, "Мотузковий курс" дав можливість кожному учаснику творчо підходити до ситуації, налагоджувати довірчі партнерські відносини, розвинути в команді відчуття упевненості у власних силах.

   З гордістю можемо сказати що шість годин наполегливих тренувань не пройшли марно. Адже ми заснували основних 5 необхідних правил для «Кодексу корпоративної культури» нашої компанії:

·        «Все можливо. Обмеження лише в голові»;

·        «Чути один одного»;

·        «Довіряти один одному»;

·        «Перешкоди подолаємо командою. Робота на 100% результат»;

·        «Кожна ідея має право на існування».

 


2012-10-08 12:46:53

Главная