Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Наш захоплюючий діловий туризм на узбережжі Криму! Назад

           "Агробонус"   - дуже активна, креативна і постійно розвиваюча  компанія, котра яскраво вирізняється своєю неординарністю з-поміж інших.

         Ось і в період «оксамитового сезону» керівництво компанії вирішило поєднати робочі будні з активним, приємним відпочинком, заохотивши клієнтів Полтавщини і Сумщини приєднатися до так званого «ділового туризму». Тож робоча поїздка пройшла під привітним сонцем одного з найкрасивіших місць неньки-Українипівострові Крим. Зупинилися ми в самому серці цього визначного і доволі-таки романтичного місця, селищі Утьос (по-іншому його ще й називають Санта-Барбара), що розміщений між с.Малий Маяк та смт.Партеніт. Своїм яскравим і витонченим виглядом котеджів, збудованих уздовж набережної, селище «Санта-Барбара» нагадує європейські середземноморські містечка. Відрізняється особливою атмосферою «новоукраїнського» шику, і в той же час — тишею і спокоєм.

            Світило сонце і було не по-осінньому спекотно… Проте це не завадило проводити невимушені дружні бесіди та надавати консультації нашим шановним клієнтам щодо ефективних технологій та можливостей розширення лінійки нової продукції на ринку сільського господарства. Адже, випробовуючи новинки ринку, вони зможуть не лише відкрити безграничні можливості для ведення свого господарства, але й отримати більшу врожайність і, як результат - більший фінансовий прибуток. Ефективність праці, згуртованість роботи напряму залежить від взаємовідносин між колегами та клієнтами компанії. Адже наскільки добре люди знають один одного, настільки і добре вони можуть працювати в команді, налагоджувати взаємовідносини між собою. Ось чому співробітникам і клієнтам важливо бути разом не лише в робочій обстановці, але і в культурно-розважальній. Тож і ми вирішили відвідати декілька цікавих екскурсій південного узбережжя Кримського півострова.

            Перший наший екскурсійний тур був «Ластівчине гніздо і вершини Ай-Петрі». Ця екскурсія являється хітом літніх сезонів. І ми в цьому цілком пересвідчилися, адже подарували собі масу гострих відчуттів на найдовшій в Європі канатній дорозі. Усіх учасників нашого ділового туризму зачарував оглядовий майданчик «Ластівчиного гнізда». Біля готичних стін цієї будівлі рознісся стихійний ринок сувенірів, де продаються тисячі дрібних виробів з кераміки і ялівцю, корали і черепашки тропічних морів, і звичайно ж картини на найрізноманітніших  полотнах самого «Ластівчиного гнізда».

             Далі відвідувачів цікавої екскурсії очікував вибух емоцій і справжній шок від захоплюючого почуття польоту. Піднімаючись по «повітряній стежці» на вершину гори Ай-Петрі, перед нами відкрилась живописна панорама панорама південно-східного берега Криму від гори Кішка до гори Аю-Даг (Ведмідь гора). Звичайно ж, ми з великою цікавістю відвідали місцевий ринок та скуштували смачні страви кримсько-татарської національної кухні: шурпу, плов, лагман, чебуреки і звичайно ж популярний шашлик із баранини.

            Проте наш культурний відпочинок на цьому не обмежився, адже подальшою цікавою екскурсією було відвідування Масандрівського винзаводу з кам'яними підвалами, в яких відбувається таїнство дозрівання незрівняного мускату та портвейну. А от дегустація масандрівських вин перетворилася для нас на чудову подорож сторінками історії, вразила своїм різноманіттям ароматів і смаків.

             Ще обов’язковим об’єктом нашої культурної програми стало відвідування Лівадійського палацу. Всі були зачаровані його величним стилем італійського Відродження.

            Так як нашими основними аграріями є представники чоловічої статі, тож ми не могли лишитися осторонь до улюбленої усіма чоловіками справи-рибалки. На цьому заході нікому не було сумно! Усі поціновувачі риболовлі отримали несамовите задоволення, піймавши здобич у відкритому морі, та відчули себе справжніми «морськими вовками». І саме головне – це можливість скуштувати вилов рибалок на дружній вечері.

            Час тут біжить непомітно, і вже дуже скоро з жалем виявляєш, що пора додому. Але незалежно       від того, як далеко ти від Криму, коли закриваєш очі, подумки повертаєшся туди знову і знову, щоб побачити бірюзове море і насолодитися шумом прибою…

           Отже, можна з цілковитою впевненістю сказати, що «діловий туризм» виявився для нас не лише нагодою побувати на різноманітних виставках, захоплюючих екскурсіях, а й відкрив нові можливості для бізнесу!

 

 

Фотозвіт захоплюючого ділового туризму на південному узбережжі Криму з ТОВ "Агробонус" можна побачити по нижченаведеному посиланню:

http://www.agrobonus.com/view_photo_albom.php?id=15&title=%C4%B3%EB%EE%E2%E8%E9%20%F2%F3%F0%E8%E7%EC%20%ED%E0%20%F3%E7%E1%E5%F0%E5%E6%E6%B3%20%CA%F0%E8%EC%F3


2012-09-27 15:37:11

Главная