Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Незабутні враження від ІІ Національного Дня поля! Назад

         7 вересня 2012 року на базі СТОВ «Агрофірми«Корсунь» відбулася значна подія для агровиробників  - ІІ Національний День поля «Комплексний підхід у сучасному агровиробництві».

      iiiiПерш за все хочемо подякувати за співпрацю таким визначним компаніям-партнерам як: Сингента Україна, Піонер Насіння Україна, Адванта Сидз УкраЇна, КВС Україна, Інтермаг, Евраліс Семенс Україна, Белагріплантс

         Це було не просто свято землі, а ще й спілкування та обмін досвідом понад 250 фахівців з усіх куточків України, навіть представників сусідніх держав – Білорусії  та Польщі. Тобто в цілому свято можна назвати навіть і міжнародним.

   iiiiiГостей та учасників Дня поля в актовому залі Центрального Будинку Культури м. Корсунь-Шевченківський привітала Голова Наглядової Ради ТОВ «Агробонус» Людмила Василенко та директор СТОВ «Агрофірма «Корсунь» Михайло Савченко.

        Під час даного заходу запрошені гості мали можливість не лише прослухати цікаві лекційні доповіді представників компаній-партнерів, а й наочно побачити лінійку сучасних гібридів цукрових буряків та кукурудзи на демо ділянках СТОВ «Агрофірми «Корсунь».

    iiiiiЗ великою зацікавленістю гості свята оглядали демонстраційні ділянки, отримували консультації в українських та міжнародних експертів щодо правильного вибору гібридів вищеназваних культур, їх вірного захисту, підживлення та використання сучасних технологій у сільському господарстві.

        Потім вся дружня процесія в складі двох команд, котрі супроводжували Людмила Василенко (Голова Наглядової Ради ТОВ «Агробонус») та Алла Паламарчук (Генеральний директор ТОВ «Агробонус»), приїхала до визначного на Корсунь-Шевченківській землі ресторану «Вітряк», де їх розважали працівники Парку «Київська Русь».

          З надзвичайним захопленням всі, хто цікавиться історією Древньої Русі, хто хотів пізнати культуру нашого славетного народу, познайомитися з традиційними слов’янськими ремеслами, мали можливість відвідати такі майстер-класи, як:

* виготовлення ляльки-мотанки,

* гончарне мистецтво,

* ковальська справа,

* виготовлення іграшок із сіна.                                                        

             Кожен бажаючий з відвідувачів зміг взяти із собою на згадку шматочок нашого чудового свята у вигляді певного виробу, зробленого власними руками.

            Дружній атмосфері нашого дійства сприяв смачний національний обід. Також слід зазначити, що на протязі ІІ Національного дня поля відбулась безпрограшна лотерея для наших шановних гостей, які мали змогу отримати досить-таки цінні подарунки від ТОВ «Агробонус» особисто та за  сприянням компаній-партнерів.

        За роки свого існування компанія ТОВ «Агробонус» успішно реалізувала декілька соціальних проектів. Особливо приємною процедурою на нашому заході було проведення благодійного аукціону. Тому від щирого серця хочеться висловити подяку шановним гостям та партнерам у сприянні нашої благородної справи. Вся зібрана сума коштів була передана директорові дитячого садочку «Дружба» м. Корсунь-Шевченківський.

            Кожен з гостей нашого свята зміг прихопити з собою не лише гарний настрій та приємні незабутні враження, а й отримав нові необхідні у сільському господарстві знання і впевненість у надійній співпраці з ТОВ «Агробонус».

            До нових зустрічей на ІІІ Національному Дні Поля у наступному році!

 

 

Фотозвіт ІІ Національного Дня поля можна побачити по нижченаведеному посиланню:

 http://www.agrobonus.com/view_photo_albom.php?id=14&title=%B2%B2%20%CD%E0%F6%B3%EE%ED%E0%EB%FC%ED%E8%E9%20%C4%E5%ED%FC%20%EF%EE%EB%FF


2012-09-13 16:26:02

Главная