Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
«АГРОБОНУС»: ВЕСНА ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЗИМКУ – СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ НА 2010 РІК Назад

 

 

21.12.2009

«АГРОБОНУС»: ВЕСНА ПОЧИНАЄТЬСЯ ВЗИМКУСТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ НА 2010 РІК

На початку весняного сезону перед виробником постає питання, де придбати якісні ресурси, аби отримати ранній та хороший врожай. Саме для забезпечення аграрників усім необхідним було створено компанію «Агробонус». Сьогодні підприємство активно розвиває агентську та дилерську мережі, і є офіційним імпортером-дистрибутором провідних насінницьких та агрохімічних виробників.

Основна спеціалізація «Агробонусу» — це забезпечення українського ринку насінням, яке відповідає найсуворішим вимогам виробників. Діяльність компанії ґрунтується на таких головних принципах:

  • пропозиція насіння лише високої якості;

  • надання сортів та гібридів тільки гарантовано високої практичної цінності;

  • приваблива ціна;

  • вчасна та безкоштовна доставка товару у господарства;

  • забезпечення кваліфікованого агрономічного консультування щодо технологій вирощування;

  • гнучкий підхід до кожного клієнта.

Відігравати важливу роль на ринку «Агробонусу» допомагає співпраця із всесвітньовизнаними насіннєвими компаніями Syngenta Seeds, Limagrain, Pioneer, Euralis. Крім того, «Агробонус» пропонує широкий вибір найкращої агрохімії та добрив від провідних виробників: Syngenta, «Август», Dupon, Yara та інших.

Таке тісне партнерство з лідерами, на думку Людмили Василенко, генерального директора компанії «Агробонус», дозволяє виступати провідником найновіших досягнень у сфері аграрного виробництва. «Все, що ми реалізуємонасіння, засоби захисту рослин, добрива, — спрямоване на те, щоб праця на землі була легшою, а врожай з року в рік тішив господарників, адже успіх нашої компанії напряму залежить від процвітання клієнтів, — переконана Людмила Василенко. — Тому ми постійно взаємодіємо з провідними селекційними та агрохімічними компаніями, що дозволяє нам забезпечувати ринок найкращими на сьогодні агротехнічними рішеннями».

У складі команди компанії є працівники з великим досвідом роботи та молоді співробітники, професійний рівень яких безперервно росте. Володіючи необхідними знаннями, практичним досвідом, цілеспрямованістю та творчим підходом до справи, колектив швидко реагує на потреби клієнтів. Спеціалісти компанії проводять ретельний аналіз ринку насіння та підбирають найкращі сорти й гібриди, які найбільше підходять для вирощування у вітчизняних ґрунтово-кліматичних умовах. Клієнти «Агробонусу» таким чином мають можливість не лише одними з перших отримати інформацію про новинки асортименту провідних виробників, а й побачити найперспективніші сорти та гібриди на демонстраційних полях під час Днів поля, які проводить «Агробонус», оцінити їх та випробувати у своїх господарствах. «Для нас, звичайно, важлива думка нашого клієнта, тому цього року у нас заплановано два національні Дні поля, — розповіла Катерина Прилепа, директор з розвитку компанії «Агробонус». — Також ми плануємо провести тематичні семінари і кілька регіональних Днів поля, де будуть представлені всі лінійки продукції наших партнерів-компаній. Виробники зможуть побачити, випробувати насіння на своїх полях та зробити для себе висновки у майбутньому».

Спеціалісти «Агробонусу» перебувають у постійному пошуку нових партнерів як серед споживачів, так і постачальників насіння, агрохімікатів, добрив. Тому стратегія розвитку компанії на 2010 рік полягає у створенні ефективної агентської та дилерської мереж. Сьогодні у цьому напрямку досягнуто неабияких результатів. Так, усіма необхідними агроресурсами забезпечують близько 27 субдистрибуторів та 15 активних агентів. На території України працює шість регіональних менеджерів.

Компанія «Агробонус» бере активну участь у найбільших сільськогосподарських виставках та не перестає робити приємні несподіванки для своїх клієнтів. Ольга Дигун, заступник генерального директора компанії «Агробонус», розповіла про сюрпризи, які чекають на відвідувачів стенду компанії на виставці «ІнтерАГРО-2010». «На нашому стенді F 223 у 2-му павільйоні буде проведений розіграш мішків насіння від компаній Limagrain, Euralis, Syngenta та Pioneer, — повідомила Ольга Дигун. — Кожен, хто до нас завітає, матиме можливість отримати подарунок, адже призів буде дуже багато. Крім посівних одиниць, розігруватимуться куртки, футболки, кепки. Також там буде оголошено про початок нової акції: з 2 лютого до 18 березня кожен клієнт, який починає з нами співпрацювати, отримає 18%-ву знижку на всі товари, які пропонує компанія. На виставці «КиївАгріХорт» також працюватимуть спеціалісти компанії (місце P02), які охоче дадуть відповіді на всі запитання відвідувачів».


2009-12-21 15:39:20

Главная