Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
«АГРОБОНУС»: ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ В СЕЗОН ОЗИМОГО РІПАКУ Назад

 

 

«АГРОБОНУС»: ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ В СЕЗОН ОЗИМОГО РІПАКУ

Компанія «Агробонус» за час свого існування завоювала симпатії багатьох сільгоспвиробників України. В один із днів виставки «АГРО­2010», 18 червня, біля стенду компанії «Агробонус» було багатолюдно: «Ми запросили партнерів, – розповіла генеральний директор компанії Людмила Василенко, – з якими працювали протягом 2009 та першої половини 2010 років, щоб подякувати їм за співробітництво і зробити нові пропозиції на друге півріччя 2010 року». Компанія «Агробонус» постійно збільшує обсяги продажу сільгоспвиробникам високоякісних ресурсів для агровиробництва – насіння, пестицидів і добрив. Так, поряд з розширенням присутності компанії на ринку в цілому акцент в нинішньому сезоні зроблено на насінні кукурудзи й соняшнику, і обсяги продажу посівного матеріалу цих культур помітно зросли: насіння кукурудзи було реалізовано понад 70 тис. посівних одиниць, а соняшникупонад 30 тис. Ще раз хотілося б звернути увагу на те, що компанія «Агробонус» є імпортером. Як відомо, усе насіння, яке вона реалізує, є оригінальним продуктом компаній «Піонер», «Євраліс», «Лімагрейн» і «Сингента», виробленим в Західній Європі і Америці. Успіх, який супроводжує роботу компанії «Агробонус», спонукає її до нових кроків розвитку. Так, нині тут роблять великий акцент на розбудову власної регіональної мережі. Компанія запрошує досвідчених та молодих спеціалістів взяти участь у конкурсі на заміщення посад регіональний менеджер та регіональний директор. «У діяльності нашої компанії настав такий етап, – вважає Людмила Василенко, – коли продаж і консультації повинні відбуваються безпосередньо на місцях, а регіональні спеціалісти мають працювати з кінцевим споживачем. Таким чином підвищується якість послуг компанії, що позначається на вчасності прийняття клієнтами рішень, на прибутковості їхнього господарювання». А щодо обіцяних цікавих пропозицій, компанія «Агробонус» запропонувала своїм клієнтам привабливу та гнучку систему знижок та бонусів на насіння озимого ріпаку. Докладніше з ними можна ознайомитися на сайті компанії www.agrobonus.com та зателефонувавши в головний офіс за номером (044) 229­10­09. Крім корисної інформації, партнери компанії одержали й подарунки: це були мішки з насінням озимого ріпаку компаній «Піонер» і «Євраліс», спортивні куртки від компанії «Піонер», теніски, годинники та інші приємні й корисні речі.

Юрій Петренко, керуючий відділенням ТОВ «Агрікор Холдинг»

У нашому господарстві близько 30 тис. га землі в чотирьох районах Чернігівської області. Сіємо широкий спектр культур, маємо непогані показники. У фірмі «Агробонус» закуповували посівний матеріал, зокрема, кукурудзи, соняшнику. А добрий посівний матеріал – це 99% успіху. Придбане насіння показало себе дуже добре: одержані сходи радують мене як керуючого. По термінах, по швидкості, по фізіології рослин я бачу, що ми отримаємо добрий урожай.

Олексій Конопльов, канд. с.­г. наук, начальник відділу насіння компанії «Агросфера»

Крім засобів захисту рослин, наша компанія займається також і реалізацією насіння – соняшнику, кукурудзи, озимого ріпаку, здебільшого французьких та американських компаній. Зокрема, насіння «Піонер» ми купували в компанії «Агробонус», адже ця компанія має змогу завозити його напряму з як Америки, так і з Західної Європи. Умови поставок, які нам запропонувала компанія «Агробонус», були цілком вигідними.

Салівон Сергій, директор ПП «Шанс», Жашківський район Черкаської області

Маємо 3700 га землі. З Людмилою Василівною працюємо дуже давно, а з компанією «Агробонус» – з моменту її заснування. Купували в них насіння ярого та озимого ріпаку й засоби захисту рослин. Віддаємо перевагу гібридам компанії «Піонер» і системі захисту Нопасаран: вносимо цей гербіцид – і ріпакові поля стають чисті. То й результати одержуємо добрі. Також брали в компанії «Агробонус» насіння соняшнику, а тепер розглядаємо можливість закупівлі ще й посівного матеріалу озимої пшениці фірми «Заатен Юніон».


2010-06-15 15:37:47

Главная