Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
День поля з компанією «Агробонус» Назад

 

 

Компанія «АГРОБОНУС» усього півтора року працює на ринку України, але за цей час зуміла увійти в трійку кращих офіційних дистрибуторів компанії «Піонер» за обсягами продажів насіння, зайняти трьохвідсотковий сегмент на ринку України насіння іноземної селекції та провести перші в історії компанії Дні поля.

ТОВ “АГРОБОНУС” є офіційним дистрибутором компаній всесвітньо відомих виробників високоякісного насіння сільськогосподарсь¬ких культур: “Піонер Хай-Бред Інтернешнл, Інк.”, “Сингента”, “Євраліс Семенс”, “Монсанто”. “АГРОБОНУС” займається також реалізацією хімічних засобів захисту рослин таких провідних світових компаній, як BASF, Bayer, “Дюпон”, “Сингента”, “Монсанто”, та має в своєму портфоліо асортимент мінеральних добрив “Інтермаг”.

З широким спектром гібридів кукурудзи та соняшнику провідних всесвітньо відомих компаній “Піонер”, “Євраліс Семенс”, “Сингента”, “Монсанто”

можна було ознайомитися на Днях поля, які компанія “АГРОБОНУС” організувала у вересні цього року. Обидва заходи пройшли в господарствах, які входять до холдингу “Кернел Груп”. Перший День поля відбувся на теренах Кіровоградской обл., у господарствах АФ “Промінь” та ТОВ “Манжурка”, а другий — у ТОВ “Зерносервіс”, що на Черкащині.

 

Відкриваючи свій перший захід, генеральний директор компанії “АГРОБОНУС” Людмила Василенко поділилася з усіма учасниками Дня поля здобутками компанії за півторарічний період. “Якщо проаналізувати цьогорічні посівні площі українських сільгоспвиробників, то тільки наша компанія продала близько 3% насіння від усього реалізованого насіння в Україні: близько 80 тис. посівних одиниць кукурудзи й 30 тис. посівних одиниць соняшнику. В перспективі плануємо зайняти п'ятивідсотковий сегмент ринку”, — зазначила директор компанії.

Нині “АГРОБОНУС” співпрацює з такими відомими виробничими компаніями, як “Кернел Груп”, ТОВ фірма “Астарта-Київ”, ТОВ “Енерготрансінвест холдинг”, ТОВ “Лакігрейн”, ТОВ “Біо Агро”, СТОВ “Злагода”, СТОВ “Пальміра-відгодівля”, ТОВ “Індустріальна молочна компанія”. “АГРОБОНУС” налічує шість представництв компанії, а саме:

  • Полтавське, 067-442-22-50;

  • Вінницьке, 067-533-42-18;

  • Черкаське, 067-533-42-19;

  • Чернігівське, 067-533-42-16;

  • Сумське, 067-513-66-18;

  • Харківське, 067-513-66-17.

А мережа дистрибуторів “АГРОБОНУСу” налічує понад 120 дилерських компаній.

“Кернел Груп” – стратегічний партнер

Важливим гостем обох заходів був Сергій Юр’єв, заступник директора департаменту з виробництва “Кернел Груп”, бо саме на території цього холдингу й відбувалися Дні поля. Його виступ викликав у всіх учасників заходу справжній фурор. Адже компанія “Кернел Груп” вибрала шлях мінімальних ресурсоощадних технологій з елементами прямого висіву й чітко йде цим шляхом.

“Щороку ми закладаємо демонстраційні ділянки посівів насіння провідних світових компаній для визначення того, як вони реагують на певні технологічні операції. Для цього ми відстежуємо всі результати, а для майбутньої роботи відбираємо передусім ті варіанти, які нас цікавлять”, — Сергій Юр’єв показав лінійки висіяних гібридів учасникам заходу та подякував компанії “АГРОБОНУС” за плідну співпрацю і допомогу в організації цих демонстраційних посівів.

Правий чи лівий берег

Учасники обох Днів поля мали змогу побачити, як реагують різні гібриди сільгоспкультур на різні технології в умовах Кіровоградської (господарства розміщені в умовах Правобережної України) та Черкаської області (умови Лівобережної України). Цьогорічні погодні умови Правобережної та Лівобережної України суттєво різняться. Цьогорічні весна й літо сприяли у вирощуванні врожаїв більше Правобережній Україні. В господарстві “Манжурка” всі гібриди кукурудзи були заввишки понад 4 м, вологість зерна на середину вересня становила 16—17%, а очікувана врожайність культури — близько 8 т/га. Тоді як у господарстві ТОВ “Зерносервіс” урожай тих самих гібридів кукурудзи сягав усього 5—5,5 т з гектара.

Новинки компаній-виробників

Виступили перед учасниками заходу й виробники насіння сільгоспкультур, зокрема представники компаній “Сингента” та ТОВ “Піонер Насіння Україна”.

Менеджер з маркетингу ТОВ “Піонер Насіння Україна” Олег Клименко продемонстрував свою продукцію. Серед новинок компанії — 10 нових гібридів кукурудзи, а ще — 2011 року компанія “Піонер” першою в світі впровадить гібрид озимого ріпаку за технологією Клеарфілд.

Юрій Струмінський, регіональний менеджер ТОВ “Сингента”, представив учасникам усю лінійку гібридів соняшнику компанії та зазначив, що всі гібриди вирізняються високою врожайністю, пластичністю й стабільністю до строків висівання й високим вмістом олії (від 48 до 55 %).

Тож обидва Дні поля пройшли в ритмі живої дискусії між сільгоспвиробниками та виробниками насіння. Всі учасники заходів мали змогу впевнитися в продуктивності продемонстрованих гібридів, дехто з них навіть вибрав та замовив насіння на новий сезон і, як результат, знайшов для себе надійного офіційного дистрибутора — компанію “АГРОБОНУС”.

Коментар виробника.

Олег Клименко,

ТОВ “Піонер Насіння Україна”:

— Цього року компанія “АГРОБОНУС” реалізувала близько 55 тис. по¬сівних одиниць насіння кукурудзи і 20 тис. – насіння соняшнику, і за обсягом продажів насіннєвого матеріалу ввійшла в трійку кращих дистрибуторів нашої компанії. Співпрацюючи з цією компанією, ми пересвідчилися, що “АГРОБОНУС” стовідсотково відповідає всім вимогам, які ми ставимо до офіційних дистрибуторів компанії “Піонер”.

 

Юрій Струмінський,

ТОВ “Сингента”:

— Особливо добре компанія “АГРОБОНУС” представлена в Черкаській області, де продає насіння великим холдингам. За обсягами продажу серед усіх офіційних дистрибуторів компанії “Сингента” “АГРОБОНУС” займає майже п'ятивідсотковий сегмент.

 

Думка споживача.

Сергій Юр’єв,

“Кернел Груп”:

– Ми працюємо з багатьма компаніями, зокрема й з компанією “АГРОБОНУС”. У певних позиціях вони пропонують кращі умови, ніж інші дистрибутори. Цього року “АГРОБОНУС” поставив нашій компанії для сівби від загального закупленого обсягу насіння 50% кукурудзи селекції “Піонер” та “Євраліс Семенс”, 50— 60% насіння озимого ріпаку та 100% насіння ярого ріпаку селекції “Піонер”.

 

Василь Джемесюк,

ТОВ фірма “Астарта-Київ”:

— Маємо понад 178 тис. га землі. Обираємо гібриди кукурудзи селекції “Піонер”, тому що вони характеризуються хорошою вологовіддачею, тож і затрати пального на досушування зерна незначні. Близько половини насіння для висівання в усіх господарствах агрохолдингу ми закуповуємо в компанії “АГРОБОНУС”, а саме: насіння кукурудзи з ФАО 240—280 для господарств Вінницької обл. та з ФАО 280—330 для Полтавської обл., а також невелику кількість насіння соняшнику. Купуючи насіння в цієї компанії, ми впевнені, що одержуємо оригінальний продукт і за привабливими для нас умовами.

 

Петро Тарасюк,

ЗАТ «Зернопродукт МХП»

— Закупили в цьому році в компанії “АГРОБОНУС” насіння ріпаку селекції “Піонер”, а на весну плануємо закупити ще й насіння кукурудзи та соняшнику, бо знаємо, що насіння від “АГРОБОНУСу” матиме і гарантовану якість, і прийнятну ціну. Особливо хотілося б відмітити добре налагоджену логістику компанії, адже насіння “АГРОБОНУС” постачає завжди вчасно. Нам, наприклад, поставили насіннєвий матеріал уже наступного дня після замовлення.

 

Шановні аграрії України!

Вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо сталих урожаїв, високих прибутків та надійних партнерів.

 

З найкращими й найтеплішими побажаннями, компанія “АГРОБОНУС.”


2010-09-20 15:31:44

Главная