Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
 • pic1
 • pic1
 • pic1
«Агробонус»: з відкритістю у співпраці – разом у 2011 рік. Назад

 

 

«Агробонус»: з відкритістю у співпраціразом у 2011 рік.

Компанія «Агробонус» стала проривом року на ринку дистрибуторів матеріально-технічних ресурсів для агровиробництва. Лише за рік повноцінної роботи команді цієї фірми вдалося завоювати третє місце за обсягами продажу від насіннєвої компанії «Піонер». Проте Людмила Василенко, генеральний директор компанії «Агробонус», головним здобутком діяльності свого підприємства вважає довіру клієнтів, без якої досягнути таких високих результатів було б неможливо. Планами на 2011 рік та секретами успіху у продажу агроресурсів пані Людмила поділилася з читачами журналу The Ukrainian Farmer.

 • Перший рік роботи на ринку – і відразу ж нагорода від визнаного світового виробника насіння. Який секрет успіху вашої фірми?

 • Так, дійсно, 2010 рік можна назвати успішним для нашої компанії. За перший рік роботи ми увійшли до трійки перших за обсягами продажу з-поміж 30 дистрибуторів насіння компанії «Піонер», отримали бронзову медаль. Змогли реалізувати виробникам 80 тис. посівних одиниць кукурудзи на 80 тис. га землі і близько 30 тис. посівних одиниць соняшнику на 75 тис. га. Крім цього, продали значну кількість ячменю, пшениці, сої, ріпаку, сорго. Сьогодні компанія «Агробонус» займає 3% ринку насіння. Але найголовніше не те, що наша команда досягла таких обсягів продажу і потрапила у номінацію від компанії «Піонер». Головний здобуток 2010 року – це довіра наших клієнтів та партнерів. Така кількість реалізованого насіння дозволяє припустити, що ми виправдали сподівання наших клієнтів. Це доводить те, що людям, які працювали разом з нами, сподобалася комерційна політика, сервіс, супроводження товару. Отже, виробникам працювати з нами було цікаво і вигідно. Вони переконалися, що ми продаємо тільки якісне насіння від компаній з надійною репутацією.

 • У чому полягає супровід вашої продукції? Які переваги, крім гарантованої якості, може запропонувати клієнтам компанія «Агробонус»?

У першу чергу стратегічно важливим є розширення мережі наших представництв у регіонах, а саме:

 • Полтавське, 067-442-22-50;

 • Вінницьке, 067-533-42-18;

 • Черкаське, 067-533-42-19;

 • Сумське, 067-513-66-16;

 • Харківське, 067-513-66-17

 • Західна дирекція, 067-234-06-61 (в яку входить 5 представництв).

Чому це важливо? В агробізнесі визначальним фактором є час. Тому продаж та консультації відбуваються безпосередньо на місцях. Таким чином підвищується якість послуг компанії, що позначається на вчасності ухвалення клієнтами рішень та прибутковості їхнього господарювання.

 

 • Продукція, яку продає наша компанія, – насіння, добрива, ЗЗР, – це все високотехнологічні продукти, які потребують знань. Тому ми постійно проводимо навчання як для наших спеціалістів (тренінг для регіональних менеджерів «Агробонус» відбувся 16–17.11.2010 р. в Пущі Водиці, оздоровчий центр «Джерело»), так і для клієнтів – директорів господарств, агрономів. Семінари влаштовуємо спільно з компаніями-постачальниками, представники яких розповідають про переваги різних продуктів, новинки, проблеми, що можуть виникнути, наголошують, на що слід звернути увагу, вибираючи той чи інший гібрид. Так, 14.12.2010 р. був проведений тренінг по насінню, ЗЗР та добривах для холдингу «Кернел», за результатами якого всі агрономи пройшли тестування і отримали оцінку своїх знань.

 • Крім того, з нашими стратегічними партнерами ми підписуємо угоду про супровід товару. Це означає, що наші менеджери виїжджають на місця у господарства і перебувають там в основний період застосування наших продуктів. Вони здійснюють аналіз поля чи стану посіву, підготовки сівалки тощо. Такий аудиторський листок за результатами роботи передаємо у головний офіс компанії-партнера. Тобто ми контролюємо кожен етап виробництва: від сівби, внесення гербіцидів, основних фаз росту до збирання врожаю. Так ми підтверджуємо якість своєї продукції та допомагаємо клієнтам зібрати необхідну для них інформацію з регіонів. До того ж з нашими партнерами проводимо демонстраційні Дні поля. На одній ділянці висіваємо гібриди компаній-постачальників. Наші клієнти, а також їхні сусіди можуть порівняти, оцінити і вибрати для себе ті зразки найкращої селекції, які оптимально підходить під їхні вимоги та умови вирощування. Цього року такі Дні поля були проведені у вересні в Кіровоградській та Черкаській областях на землях агрохолдингу «Кернел». На них ми запросили представників насіннєвих компаній, тож зустріч пройшла у формі жвавої дискусії. Результатами ми задоволені, навіть не сподівалися на таку кількість виробників. Наступного року обов’язково проводитимемо більше таких заходів у різних регіонах України.

 • А що можете запропонувати для середніх та дрібних фермерів?

 • Ми намагаємося зрозуміти і врахувати потреби всіх клієнтів – і потужних, і дрібних. Знаючи, що не завжди у господарств є кошти для придбання того чи іншого необхідного продукту, ми спільно з «ПроКредитБанком» підписали партнерську програму для надання нашим клієнтам пільгових кредитів. Унікальність її полягає у тому, що компанія «Агробонус» бере на себе компенсацію 8% за ставкою кредиту. Крім того, досягнута домовленість з «ПроКредитБанком» про те, що первинне рішення щодо надання позики нашим клієнтам буде ухвалюватися представниками банку у найкоротші терміни – тиждень від надання позичальником всієї необхідної документації. Кредит може отримати будь-який сільгоспвиробник незалежно від місця проживання чи розташування підприємства. Заставою для позики може бути обладнання, нерухоме майно, машини, легкові чи сільгосппризначення. Програма діє з 1 листопада 2010 р.

 • «Агробонус» постійно проводить різноманітні акції. На які сюрпризи можуть розраховувати виробники на найближчих подіях?

 • Восени, по закінченні основного сезону, намагаємося, щоб наші клієнти не забували про відпочинок. Так, за результатами акції «Купи 100 п.од. кукурудзи й соняшнику та виграй поїздку до Єгипту», 25 клієнтів, що придбали посівний матеріал у вересні 2010 р., 2 грудня поїхали на тиждень у 5-зірковий готель в Єгипет.

 • Які основні завдання ставить компанія «Агробонус» на 2011 рік?

 • Ми активно готуємося до 2011 р. Так, 16–18 грудня 2010 р. майже весь колектив «Агробонусу» відвідав спортивну базу «Тисовець» (Карпати) з метою підбиття підсумків 2010 р. та стратегічного планування на 2011 р. – так ми поєднали активний відпочинок на гірських лижах зі щільним графіком роботи.

 • Стратегічним завданням для нас є розширення мережі представництв у регіонах та закріплення на місцях. Наступного року ми сподіваємося завоювати 5–7% ринку насіння та значно збільшити обсяги продажу пестицидів.

 • Загалом, на наш погляд, 2011-й – рік ризикований та цікавий. Сьогодні клієнт став більш вимогливим. Він хоче не просто отримати якісний продукт, а й висуває дуже багато різноманітних вимог, які стосуються сервісу, підтримки та супроводу. Він сам визначає ті товари, які хоче придбати. Тому важливо вміти показувати свої переваги, дослухатися до його вимог та побажань. Треба цікавитися, що ж насправді потрібно клієнту, що для нього є пріоритетом. Саме тому я вважаю, що увага до кожного клієнта та індивідуальний підхід – запорука успіху у мінливому ринковому середовищі.

 • «Агробонус» запрошує на «ІнтерАГРО-2011»!

 • Запрошуємо відвідати наш стенд на виставці «Інтерагро-2011», яка відбудеться 2–4 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою м. Київ, вул. Салютна 2-Б. Стенд «Агробонусу» ви знайдете у павільйоні №2, стенд Е 114 (зліва біля входу «Е»). Там ви зможете отримати кваліфіковану консультацію щодо надання кредиту від «ПроКредитБанку», дізнатися про всю лінійку продукції «Агробонусу» та щодня о 12.00 взяти участь у розіграші призів серед всіх відвідувачів виставки.

 • Щиро вітаємо клієнтів та партнерів з Новим роком та Різдвом Христовим!

 • Нехай Новий рік та світла Різдвяна зірка принесуть у ваші домівки веселий настрій, здоров'я, щастя, гучну колядку, що зігріє радістю серце. Бажаємо успіхів і мудрого шляху вашому бізнесу! Щасливого Нового року та веселого Різдва!

 • Колектив компанії «Агробонус»


2011-01-03 12:50:16

Главная