Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Комплексний аналіз ґрунтів від Голландської лабораторії Zeeuws-Vlaanderen Назад

 

     У цьому році компанія «Агробонус» презентує новий напрямок бізнесу –  проведення оперативного комплексного агрохімічного обстеження ґрунтового покриву. Видача результатів аналізів в оптимальний строкпротягом трьох тижнів. Аналітична лабораторія створюється за сприяння RIVM(Інститут охорони здоров’я людини та навколишнього середовища), лабораторії Zeeuws– Vlaanderen(Нідерланди) та IUNG(Інститут добрив та ґрунтознавства, Польща).

    Визначення агрохімічних показників у грунті будуть проводитися за затвердженими методиками ДСТУ на якісному, сучасному обладнанні таких провідних світових виробників, як Analitik Jena, Unico, Malvern Instrument, ІКА та інших.

    Розроблені рекомендації, за результатами аналізу, по оптимізації мінерального живлення рослин, суттєво підвищать ефективність внесення мінеральних добрив та мікроелементів. Це дасть можливість уникнути необґрунтованих грошових витрат.

    Комплексний агрохімічний аналіз буде включати в себе визначення 16 показників. А саме вмісту гумусу, гідролітичної кислотності, рН (сольовий та водний), нітратного та амонійного азоту, рухомого фосфору та калію, обмінного кальцію та магнію, суми ввібраних основ, сірки, рухомих форм мікроелементів (бору, марганцю, міді, кобальту, цинку, молібдену).

    Головними перевагами лабораторії компанії «Агробонус» будуть оперативність та об’єктивність аналітичних визначень. І це не тільки завдяки новітньому обладнанню. Відбір грунтових зразків будуть проводити агрохіміки-грунтознавці, висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом. Наявність повної картографічної та аналітичної інформації про ґрунтовий покрив конкретної ділянки, дозволить виявити процеси деградації ґрунтів на ранніх стадіях та запобігти їм.

    Все це, у комплексі з якісним насінням та оптимальним живленням рослин,  дасть можливість отримати високі врожаї сільськогосподарських культур та підвищити рентабельність виробництва наших клієнтів.

    Ми готові відповісти на всі Ваші запитання за телефоном (044) 221-40-58. 
Запрошуємо Вас до співпраці!


2012-03-30 12:16:23

Главная