Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Насіння Назад

Компанія «АГРОБОНУС» постійно намагається покращити ваші результати за допомогою тільки найкращого посівного матеріалу. Так як ми співпрацюємо з компаніями, що мають великий досвід в вирощуванні гібридів пшениці, кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої, тому ми завжди можемо порекомендувати тільки найкращі сорти зернових культур, ячмінь, ціна якого завжди радує доступністю, а також інокулянти для сої для вашого господарства.

 

Чому купити насіння та гібриди кукурудзи вигідно у нас?

 

Для кожного фермера однією і самою головною проблемою є те, що потрібно вибирати завжди тільки найкраще насіння для своєї продукції. Це стосується всіх без виключенням культур. Важливо знати, що все насіння кукурудзи ціна на яке у нас тільки від виробника, проходить цілий комплекс заходів щодо підтримки врожайності, стійкості до розповсюджених у наших широтах захворювань, певної пристосованості до наших грунтів. Ці всі фактори впливають на підвищення рентабельності вашої продукції, що в свою чергу явно відобразиться на прибутку на господарства.

 

ТОВ «АГРОБОНУС» завжди слідкує та проводить моніторинг ринку насіння ріпаку, пшениці, сої, завдяки цьому наші аграрії отримують не тільки якісні матеріали для насіння, а також засоби захисту рослин для подальшого їх догляду. В сучасному аграрному секторі України, все частіше господарські компанії використовують гібриди кукурудзи. Дуже розповсюдженим сортом являється насіння кукурудзи «Піонер» - це найкращі сорти кукурудзи, які пристосовані до любих умов вирощування. Партнери нашої компанії завжди проводять закупівлі цього сорту гібридів кукурудзи саме у нас, тому що ми напряму співпрацюємо з компанією «Pioneer». Гібриди кукурудзи від нашого папртнера завжди мають високу якість і Ви можете купувати у нас завжди найркаще насіння і гібридне насіння.

 

Різноманітні види насіння соняшника "Піонер"завжди є в нашій компанії

 

Компанія «АГРОБОНУС» реалізує насіння соняшника купити яке можливо у нас як в оптових, так і в роздрібних розмірах. Соняшник це найулюбленіша рослина на Україні, без перебільшень. Але для того щоб правильно вибрати для свого господарства насіння соняшника потрібно розумітися в цій справі. Сільськогосподарська компанія «АГРОБОНУС» завжди допоможе вибрати вам насіння соняшника ціна якого завжди є без перебільшення оптимальною, як для великих так і для маленьких аграрних підприємств. Також ми можемо допомогти вибрати мінеральні добрива купити які ви зможете у нас. Слід відмітити, що ми займаємося доставкою не тільки звичайних сортів, а і гібридів насіння соняшника «Піонер». 

 

Купити насіння ріпаку, пшениці, ячменю, сої легко з компанією «АГРОБОНУС»

 

Крім таких розповсюджених сільськогосподарських рослин як кукурудза та соняшник, ми займаємося продажем і інших не менш важливих с/г культур, більш того у нас можна придбати не тільки ячмінь, ціна якого вигідно відрізняється стабільністю на ринку, а також саджанці плодових, фруктових дерев, ягід та багато іншого. ТОВ «АГРОБОНУС» реалізує:

 

1. Насіння ріпаку та гібридів цієї рослини, які пристосовані до всіх кліматичних зон нашої країни. До речі, насіння ріпаку і ціна на нього у нашій компанії в рази менше ніж у інших компаній вітчизняного ринку;

2. Насіння пшениці (як звичайних сортів так і трансгенних гібридів);

3. В продажі у нас завжди є ячмінь ціна на який на порядок менша ніж у наших вітчизняних виробників насіння;

4. Також є насіння сої від світових аграрних компаній, що займаються виведенням нових гібридних сортів зернових культур.

 

З компанією «АГРОБОНУС» уже на протязі декількох років співпрацюють найкращі компанії по вирощуванні різноманітних гібридних сільськогосподарських культур, в тому числі і гібриди кукурудзи. Тому ми завжди гарантуємо тільки найвищу якість продукції, а також високі результати врожайності.

 

 
http://www.syngenta.com.s48.ru.wbprx.com/global/corporate/en/Pages/home.aspx
http://public.pioneer.com.s48.ru.wbprx.com/portal/site/Public/?locale=uk_UA


http://www.euralis.com.ua.s48.ru.wbprx.com/ua/
http://www.limagrain.ua.s48.ru.wbprx.com/
http://www.advantaseeds.com.s48.ru.wbprx.com/ukrane/
http://www.maisadour-semences.fr.s48.ru.wbprx.com/ua/

Главная