Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Яким агровиданням Ви надаєте перевагу?
Farmer
Пропозиція
Агроном
Зерно
Агробізнес сьогодні
Відгуки Назад
Ава
Михайло Савченко, директор СТОВ " Агрофірма" "Корсунь", Черкаська область

З "Агробонусом" ми розпочали роботу близько чотирьох років тому. Завдяки "Агробонусу" нині 30% наших площ цукрових буряків засіяні гібридами "Сингенти". Сьогодні ми показуємо близько 90 гібридів кукурудзи, близько 40 гібридів цукрових буряків і чотири сорти сої канадської та вітчизняної селекції. В "Агробонусу" беремо також насіння кукурудзи, засоби захисту рослин. Співпраця з "Агробонусом" приваблює непоганою фінансовою політикою, гнучкою схемою розрахунків. Знаю, що ця компанія розпочинає і цікавий напрям лабораторного дослідження грунтів та реалізацію саджанців плодових дерев, ягідних культур. Впевнений в тому, що перспективи у цього підприємства є, і неабиякі.
Ава
Тетяна Плітка, голова ФГ

-У нас в обробітку - 150 га землі. Вирощуємо пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник. З "Агробонусом" співпрацюємо перший рік. Торік нас запросили на І Національний День поля до Корсунь-Шевченківського. Ми приїхали, познайомилися з людьми й почали співпрацю. Найближче до нас - полтавське предствництво "Агробонусу" з яким ми підтиримуємо зв'язок. Тут нам надають абсолютно всі потрібні професійні консультації, посівний матеріал. Дуже задоволені, нам приємно співпрацювати з "Агробонусом".
Ава
Василь Гордійко, директор ПСП АФ "Урожай", Полтавська обл., Кобелянський р-н., с.Мідянівка:

- Господарюємо на площі 1500га. Вирощуємо озимий ріпак, озиму пшеницю, ячмінь, сою, кукурудзу. Із компанією "Агробонус" працюємо від року її заснування. У них здебільшого беремо різні засоби захисту рослин, гібриди соняшнику "Сингенти". Нам до вподоби ставлення "Агробонусу" до клієнтів, фахова методична допомога, яку надають співробітники цієї компанії. Ми часто відвідуємо Дні поля, які організовує "Агробонус". Тут можемо й збагатитися технологічними знаннями й добре відпочити.
Ава
Анатолій Кущ, виконавчий директор по Сумському регіону, ТОВ “Латуре-Агро”:

— У співпраці з компанією “Агробонус” нас приваблює надійність партнерства та високий потенціал урожайності тих продуктів, які нам постачає компанія. Ми працюємо з ними тільки в сегменті насіння соняшнику та кукурудзи. Компанія ніколи нас не підводила: поставки завжди стабільні, а насіння — якісне. Наприклад, ми брали різні гібриди кукурудзи фірми “Сингента” на площу 5–6 тис. га. Можемо з упевненістю сказати, що у наших умовах ці гібриди відповідають заявленим вимогам як щодо якості, так і щодо врожайності.
Ава
Євгеній Володимирович Азаров, голова ССТ «Краяни», Полтавська обл. Полтавський р-н, с. Судіївка:

– Співпрацюємо з «Агробонусом» давно, жодних проблем з ними ніколи не було. Взагалі, усі мої колеги, сусіди гарної думки про цю компанію. І це зрозуміло. От я, наприклад, співпрацюю з директором Полтавського представництва Володимиром Пілатом. Це така людина, що допоможе і проконсультує у будь-який час. Він сам агроном за фахом, професійно все підкаже, покаже… Та й відпочити з «Агробонусом» можна чудово: дуже мені сподобалися поїздка на Канари та екскурсія до Іспанії. Всі просто в захваті були!

Главная