Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Засоби захисту Назад

Засоби захисту рослин від компанії «АГРОБОНУС»

 

Для кожного фермераякий піклується про свій врожайнеобхідно завжди мати під рукою препаратиречовини, які зможуть забезпечити максимальний захист для посівів та підвищити продуктивність культуриінокулянти для соїНа даний час наша компанія «АГРОБОНУС» уже багато років займається тим, що є дистриб’ютором якісних засобів захисту рослин, наприклад, гербіциди для кукурудзи, соняшника, пшениці, сої, також ми  реалізуємо мінеральні добрива купити, які Ви завжди зможете у нашій компанії.

 

Всі сучасні компаніїщо займаються вирощуванням сільськогосподарських культурне можуть не використовувати різноманітні засоби захисту для своїх посівів та інокулянти для сої для підвищення врожайності. Так дійсно і є, з розвитком вирощування різних гібридів, з’являються і захворювання, які час від часу можуть уражувати посіяні Вами рослиниТОВ «АГРОБОНУС» пропонує придбати гербіциди ціна яких встановлена тільки виробникомКрім того, у нас Ви можете купити саджанці плодових дерев, інокулянти для сої і не тільки.

 

Купити гербіциди в компанії «АГРОБОНУС»

 

Відомо що захищати свої посіви, можливо декількома способами це: хімічними, біологічними, механічними і агротехнічнимиЕфективним рішенням для найкращого захисту своїх посівних культур є використання всіх способів захисту та застосування ефективної технології для збільшення продуктивності рослинінокулянти для сої.  Наша компанія «АГРОБОНУС» займається реалізацією гербіцидів для всіх українських аграрних підприємств. В основному ми орієнтуємося на такі хімічні засоби захисту рослин які найчастіше використовуються як:

 

1. Гербіциди для кукурудзи;

2. Гербіциди для соняшника;

3. Гербіциди для сої;

4. Гербіциди для пшениці.

 

Всі гербіциди, які ми пропонуємо для продажу, провірені багаторазовими використанням на полях всього світу, а також досвідом ведучих компаній: Кемінова, Сингента, Щолково Агрохім, Басф. До речі дані компанії завжди поставляють нам  якісне насіння соняшника.

 

Чому слід правильно вибирати засоби захисту для рослин?

 

Дійсно найпопулярнішими методом обробітку і захисту сільськогосподарських рослин являються пестициди. Тобто ті хімічні засоби, котрі обороняють ваші посіви від шкідників. Слід зауважити, що не потрібно плутати мінеральні добрива з пестицидами, тому що це різні засоби, методи впливу яких на рослини суттєво різняться. І якщо ви вирішили насіння купити у нашій компанії, також не забудьте звернути на гербіциди для соняшника та засоби захисту для ваших майбутніх рослин.

 

При виборі пестицидів для обробітку своїх посівів необхідно визначитися за для якої мети ви хочете їх використовувати. Тому потрібно виділити найголовніші види пестицидів і для чого вони служать в господарстві:

 

1. Інсектицидице спеціальні хімічні препарати, за допомогою яких знищуються яйця шкідників (в основному комах, личинок гусіні, кліщів, тлі)

2. Гербіциди допомагають у знищенні бур’янів. Які являються проблемою номер один для кожного фермера.

3. Фунгіцидихімічні засоби за допомогою яких з легкістю можна позбавитися збудників грибів, що частенько паразитують на зернових, бобових культурах.

 

Це описані головні види пестицидів, які наразі частіше всього застосовуються в агропромисловому секторі нашої країни. Тому компанія «АГРОБОНУС» реалізує можливість купити гербіциди по ціні і якості від відомих виробників засобів для захисту рослин, а також інокулянти для сої.

 


 
СEMINOVA

 
http://www.syngenta.com/global/corporate/en/Pages/home.aspx

 
http://betaren.ua/

http://www.basf.ua/ecp3/Ukraine/uk_UK//upload/file/maribo.pdf
   
   
   
   

Главная