Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Мікродобрива Назад

Для ще кращого урожаю завжди потрібно мати хороші добрива, без них дійсно нікудиособливо якщо вони являються якіснимиКомпанія «АГРОБОНУС» займається реалізацією найкращих мікродобрив та гумифилдстимулятор росту рослин, по всій території УкраїниЗавдяки нашій широкій мережі, Ви можете купити мінеральні добрива ціна на них завжди дуже приваблива і якість європейського рівняКрім мінеральних добрив у нас завжди у наявності є насіння оптом та в роздріб.

 

Чому мінеральні добрива, гумифилд купити краще в компанії «АГРОБОНУС»?

 

Для того щоб не втратити свій потенційний врожай завжди потрібно його оброблювати,  поливати, захищати від шкідників, а також не забувати про внесення спеціальних мінеральних добрив та гумифилд для регуляції ростуТому що без мікродобрив зберегти свій урожай буде складноНаприклад, внесення мікродобрив в озиму пшеницю може істотно підвищити її врожайність, а також допоможе без проблем «перезимувати» і позбутися шкідників. Для цієї мети – розповсюдження мінеральних мікродобрив та гумифилд, а також у нас можна купити гербіциди,  була і створена наша компанія «АГРОБОНУС».

 

Ми співпрацюємо з такими великими та солідними компаніями по виготовленню мінеральних добрив, як: Реаком, Інтермаг, Квантум, Агротехносоюз. Завдяючи нашим добрим партнерським стосункам, у нас ви можете мінеральні добрива купити по цінах виробників, а також отримати прекрасні рекомендації та консультації у вирішенні питаннь оптимального вибору мінеральних добрив для вашого господарства.

 

У нас ви можете придбати хелатні добрива

 

Хелатні добрива — спеціальний вид мікродобрив, які в поєднанні з внесеними в їхню хімічну формулу мікроелементів та гумифилда, мають хелатну складову і тим самим підсилюють ефект росту рослин.Особливо це стосується насіння соняшника, кукурудзи, сої, ріпаку. Хелатні добрива позитивно впливають на:

 

1. Найголовнішою ознакою хелатних добрив є те, що вони суттєво підвищують врожайність посівів;

2. Підвищують якість всіх показників кінцевого продукту;

3. При постійному внесенні хелатних добрив, у рослин підвищується імунітет, тим самим це допомагає сільськогосподарським культурам бути більш захищеними до впливу холоду, засухи, а також до впливу шкідників;

4. Також однією із самих головних якостей всіх хелатних добрив є те, що вони позитивно впливають на виведення рослиН із стресу, тобто, наприклад якщо саджанці ваших рослин отримали велику кількість добрив, хелатні добрива можуть допомогти в виведенні рослин із стресу.

 

Такі добрива ви можете з легкістю замовити у нашій компанії «АГРОБОНУС», тим самим суттєво підняти якість свого урожаю, а також отримати обширну консультацію по правильному використанні цих добрив.

 

Крім звичайних мікродобрив та спеціальних хелатних добрив ми займаємося реалізацією таких добрив як гумифилд. Гумифилд це спеціальні регулятори росту рослин, які підходять для всіх типів, від зернових культур до квітів та декоративних кущів. В основному їх використовують в передпосівній підготовці обприскуючи гуміфілдною сумішшю грунт

 


 
http://reacom.com.ua/
http://peko.net.ua/files_prices/Katalog_INTERMAG_2013.pdf
http://quantum.ua/
http://agrotechnosouz.com.ua/

Главная