Главная
Главная
Главная
Главная
Сообщение
Карта сайта
  • pic1
  • pic1
  • pic1
Про компанію Назад

Продаж сингента насіння оптом та в роздріб від компанії «АГРОБОНУС»

 

Компанія «АГРОБОНУС» орієнтована тільки на український аграрний ринок. Більше ніж 4 роки ми успішно працюємо з вітчизняними компаніями та пропонуємо продаж насіння лише високої якості.. І на сьогодні ми є одними із найкращих дистриб’юторів  насіння в нашій країні

Наші аграрії знають, що для того щоб досягнути позитивного результату в вирощуванні зернових, плодоовочевих культур необхідно мати в своєму розпорядженні найкраще насіння, а також мінеральні добрива ціна на які завжди стане приємним сюрпризом для всіх фермерів. Задля цієї мети і була створена компанія «АГРОБОНУС» щоб забезпечувати продаж насіння оптом зернових культур по всій території України.  Для цього ми і займаємося дистриб’ютерськими послугами по продажу тільки якісного насіння.

 

Чому насіння купити краще в нашій компанії?

 

В нашій роботі ми керуємося всіма новітніми технологіями, розробками та використовуємо науковий підхід і набутий за довгі роки європейський досвід, , щоб Ви могли купити насіння найвищої якості і все це заради підвищення ефективності та процвітанню вашого аграрного бізнесу.

 

Компанія "АГРОБОНУС" є одним із найдосвідченіших реалізаторів продукції європейських і всесвітньо відомих виробників якісного насіння зернових та сільськогосподарських культур, саме тому у нас насіння купити можливо тільки по розумним і доступним цінам, і не переживаючи за результатЩодо виробників по продажу насіння ми тісно співпрацюємо з такими компаніями як: Дюпон Піонер, Сингента, Лімагрейн, Нусід, Маїсадур Семенс,Коссад Семанс, Альта Сідс.

 

Крім того, що у нас ви можете купити насіння, також ще наша компанія займається реалізацією засобів захисту рослин від таких торгових марок, як: Басф, Сингента, Дюпон, Кемінова, Нуфарм, Щолково Агрохім, Плагта Групп. В сегменті розповсюдження високоякісних мінеральних і мівкродобрив, нашими надійними партнерами є - Інтермаг, Квантум, Нутрітех, Агротехносоюз, Реаком.

 

Ми взяли за мету продавати насіння оптом і тільки кращі продукти на вітчизняному ринку аграрних технологій. Ми доброзичливо і дбайливо ставимося до всіх наших співробітників компанії, партнерів і клієнтів. Ми рекламуємо, пропонуємо насіння оптом і продаємо наші товари та послуги, використовуючи виключно достовірну інформацію, яку ми завжди перевіряємо, тому за це нас так цінують українські аграрії.

 

Крім того, що насіння купити у нас ви можете завжди, ми надаємо всім нашим клієнтам постійні, корисні рекомендації, консультації. Таку стратегію роботи з нашими клієнтами ми впровадили від самого заснування нашої компанії. І це в повній мірі допомагає кожному товариському аграрному господарстві отримати позитивний, а головне максимальний прибуток від всіх наших продуктів.

 

ТОВ «Агробонус» – це компанія, яка пропонує завжди якісні системні рішення та можливість насіння оптом купити не тільки для фермерського господарства маленьких розмірів, а і для великих аграрних підприємств, концернів. Це зумовлює нам постійний ефект синергії , а тому девізом діяльності нашої компанії «Агробонус» став вислів «Ваше процвітання – наш успіх!


Переваги нашої Компанії:

  1.Мобільна

  2.Клієнтоорієнтована

  3.Представлена у багатьох регіонах України

  4.Ціни постачальників

  5.Гнучка система знижок і оплати

  6.Європейська якість

  7.Співпраця з провідними Європейськими виробниками

Наші ділові якості:

  1. Порядність

  2. Чесність

  3. Дружелюбність

  4. Надійність

  5.Стабільність

  6. Гнучкість

  7. Мобільність


Главная